Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mózes mérete: 74*32? Ez elég?

Mózes mérete: 74*32? Ez elég?

Figyelt kérdés

Pc 682 babakocsi nagyon tetszik, csak a mózes méretével vagyok bajban, ez elég???

Aug 30-ra vagyok kiírva. Télen el fog még benne férni???


linkelek képet:

[link]


2012. jan. 11. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát.... szerintem elég kicsi. Főleg, ha télen, overálban, takaróval szeretnéd haználni. Az enyémnek 90x68-asvolt és ebben tényleg kényelmesen elfért bebugyolálva is télen.
2012. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 4-5hós koráig fér benne el.persze attól is függ,hogy mekkora lesz a babád.
2012. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát az első babám 4 kg-val és 55 cm-rel született!!!


Első!! Neked milyen kocsid van???

2012. jan. 11. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiam aug 18-án született, a mi mózesünk 75 cm hosszú, most van január. A gyerekem (született 4200al 57 centivel)teljesen átlagos 5 hónapos 68 cm és 7300 gramm, elfér benne overálban pedig még bundazsákot is tettem a mózesbe. Még egy hónapig biztos belefér, aztán márciusban már 7 hónapos lesz kevesebb lesz a ruha is (bundazsák már nem fog kelleni) és amúgy is lecserélem a sportrészre.

Én nézegettem a méreteket nem nagyon van 75 76 centinél hosszabb mózes, mivel a gyerekek 90% a azért 6 hónaposan nincs még 74 cm sőt..és általában utána már sportrészt használnak, nem mózest.

Szerintem elég lesz az nektek is. :) Amúgy is az egy jó kocsi, barátnőmnek is olyan van:)

2012. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég sok mindenkinek van most ilyen kocsija,volt alkalmam látni hogy milyen.És szerintem elég kicsi,nem hinném hogy télen belefog férni.Mi már eltettük a kocsinkat nem tudom lemérni neked,de az én kislányom még 8 hónapos korában is elfért benne.De nekünk másabb fajta volt,a mózesnek is dönthető volt a háttámlája.
2012. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem simán.

milyenk is ekkora és a lányom szeptember végi. 6 hósan a sportrészbe tettem fektetve mert azért abból jobban kilátott még fektetve is. De ruhástól is elfért benne pedig 4 kilóval született, és 6 hós koráig elég nagy volt.

2012. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mienk is kb. ekkora, mondjuk a szélességét 35-nek mértem, és nekünk már szűkösen jó csak. Szeptember 11-én szültem, 3050 g-os 50 cm-es kislányt, most 6500 g és 60 cm. Nem is a hosszával van gond, de ha ráadok egy bundazsákot és nem takarom be, na úgy mág elfér. Viszont kb. 2 hete még egy vastag overallt adtam rá és takarót. Na így olyan volt szegényke, mintha az egészet kitöltötte volna. Én ha mégegyszer vennék babakocsit(mózes), akkor tuti nagyobbat vennék. És most dilemmában is vagyok, mert még 1-2 hónapig nem használhatunk sportkocsit.
2012. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az első babakocsim mérete kisebb volt és a kisfiammal tökéletes volt bő fél éves koráig is.

A lányom 4480 gr-mal és 61 cm-rel született június 3-án. Na ő az első kocsinkat még szeptemberben kinőtte... A másodikat fogyasztjuk éppen, ami ugyanilyen méret ha jól emlékszem (kicsit talán hosszabb 78 cm).

Szóval "normális" méretű babánál nem lesz gond. Ha extra méretű a baba, akkor meg majd lecseréled valami brutál nagy mózesű kocsira, aminek semmi más funkciója nem fog tetszeni, de legalább nagy... Szerintem nem érdemes előre valami brutál nagy mózest keresni (ritka az ennél nagyobb, a mienk CAM, ami 78 cm hosszú). MEg aztán hátha felül hamar, és akkor mehet a sportrészbe :)


Kitartás és sok boldogságot!

2012. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Baby design sprint plus babakocsink van. A kislányom nagyon szépen fejlődik 3150g-mal született és 51 cm-rel október 3-án. Most 6000g és 61 cm 3 hónaposan. Elfér a mózesben. Mondjuk én nem öltöztetem túl, teszek a mózesbe egy polár takarót alulra, egy vastag bundazsákba beteszem és teszek még egy polár takarót rá. + van rá a lábzsák. Nem fázik benne. Azért ezt a babakocsit választottuk, mert könnyebb, mint a pc és árban sem drága, ahhoz képest hogy 3in1.

Szerintem ha olyan lesz jövőre is a tél, mint most, mire kinövi használhatod a sport részt, ha még nem ül és vízszintesen dönthető.

2012. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!