Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eladtuk a házunkat a végtörles...

Eladtuk a házunkat a végtörlesztéshez. Mennyire viseli meg a két évest, félévest az új helyre költözés, tapasztalt anyukákat kérdeznék?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi kétszer költöztünk egyszer amikor a fiam másfél éves volt, egyszer meg mikor a lányom 20 hós. Hát a fiamat egyáltalán nem viselte meg ugyanolyan jól aludt mint egész addigi életében pedig még az ágya is más lett.

A lányom már nem ilyen egyszerű eset, ő még akkor is ébredt éjjel és azután is, sírdogált de vissza lehetett altatni.

Összességében amúgy imádták a költözést csomó izgis dolog szanaszét, nagy rendetlenség stb:)) Imádták :) (én kevésbé) :)

2012. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiammal 1 és 2 éves kora után is költöztem.Nem viselte megy egyáltalán,talán 1 hét kellett neki alvásnál hogy hosszabban összebujjunk,de ugyanugy egyedül elaludt az uj helyen is.Most 3 éves mult és ismét költözünk,reméljük a végleges helyre,itt húzósabb lesz mert az uj lakást fel is kell ujitani és sokat lesz a mamánál,mig legalább az ő szobája készen nem lesz.
2012. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de ez engem is érdekel nekem 3 éves lesz mire elköltözünk a saját házunkba eddig anyósnál laktunk ide született.Kicsit félek én is bár mondogatom mutogatom neki kinek hol lesz a szobája itt fogunk lakni majd...stb.Szerintem te is emlegetsd neki sokszor hogy lesz külön szobája(vagy nem tudom)és hogy milyen jó lesz majd a másik házba.Ez meg az lesz közel stb.....Jelenleg nekem is 2,5 éves
2012. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 3 éves fiamat megviselte. Kb 2 hétig hisztériázott, felsírt éjjel, teljesen kiborult. Azt hitte, hogy apa elment. Mert a párom épp akkor kapott 7-19-ig tartó munkát, amikor költöztünk. Így összekötötte valószínű, hogy apa nincs, így elment.

3 hónapja ennek, azóta imád itt lakni.

2012. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. az akkor 7hónaposunknak meg sem kottyant. Észre sem vette.
2012. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off: Jaj, de sokan szeretnék leírni az első mondatodat...


Az első költözésnél a nagy 23 hónapos volt, a kicsi 4, a második fél évre rá volt. Saját lakást eladtuk, anyuékhoz költöztünk, majd vettünk egy saját házat és oda költöztünk.

Semmennyire nem viselte meg a gyerekeket. Ugyanúgy csináltak mindent, mint azelőtt. 2 és 4 hét alatt váltottunk, szóval még csak az sem lehetett, hogy sokáig duruzsoltunk nekik, hogy mi lesz, hogy lesz.

2012. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ugyanígy jártunk mi is. Eladtuk a házunkat kifizettük a hitelt és tudtunk venni egy felújításra szoruló házat, amit szép lassacskán csinálgatunk. Lányom 2,5 éves. Szóval ahol most lakunk ideiglenes. kb fél év múlva megint költözünk, ráadásul mire megint költözünk meglesz a kistesó is. Nálunk az első két hétben, ahogy beköltöztünk az új helyre, lányom aki nyár óta szobatiszta, elkezdett bepisilni, bekakilni. Aztán ahogy megszokta, és rájött hogy itt sem rossz, elmaradtak ezek is. persze nagyon sok türelem kellett hozzá mert sokszor volt hogy alváskor nyűgösködött hogy menjünk vissza anya házába. szóval valahogy túl lehetett élni. Kitartást!
2012. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két és fél éves volt a nagy, féléves a kicsi, amikor költöztünk. A nagyobbomat fel kellett készíteni a dologra, először picit megijedt, hogy hát mi lesz akkor az ő ágyával, a játékaival, stb. Mindent szépen fel kellett sorolni egyesével, hogy természetesen azt is visszük. :-) Akkor megnyugodott, hogy minden, számára fontos dolog rajta van a listán és örömmel vette a kalandot.

A kicsi meg még jobbakat aludt, mint előtte, mondjuk isteni klímájú helyre költöztünk, erdő mellé, állandóan csodás a levegő, nyáron költöztünk, akkorákat aludt a kertben, hogy csak na. :-)

2012. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éves volt a kisebbik költözésnél. Ha valamiért megsértődött, vagy valami nem teszett neki, akkor mindig azt mondta, hogy haza akarok menni. Egy ideig mellé kellett bújni este elalvásnál, de lassan megszokta .
2012. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!