Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy babátok jobban ragaszkodik, jobban szereti a párotokat?

Figyelt kérdés
Úgy látom, nálunk ez a helyzet. Neki már sok tapasztalata van az unokahugai miatt, meg sokat is van itthon. Nekem meg marad ugye a háztartás is, stb. félek, én nem vagyok neki fontos, csak ha ő nincs itthon.
2009. máj. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha kislány azok apásak. Nekem kisfiam van, de ő nagyon anyás, szereti az apját is, már 8 hós, kimutatja a szeretetét a maga kis módján, de ha az apja puszit ad féltákeny, odamászik és ő is megszeretgél engem és őt is meg kell puszilni.
2009. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam imádja az apukáját, reggel amikor felébred, mindig őt keresi és hozzábújik napközben is sokszor.Én örülök neki, hogy az apukáját is ennyire imádja.Ne gondolkozz ilyen dolgokon, az a legfontosabb, hogy mindig ott legyél mellette, és segíts neki, ha bajban van.Hidd el, ugyanúgy szeret téged is.
2009. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ilyenen ne is gondolkozz! téged is ugyanúgy szeret, csak veled nem fenékig tejfel az élet:-) Te nyaggatod pelenkázással, öltözéssel, fürcsivel, állandóan a kajával jössz, meg a cumisüveggel, hogy igyál folyadékot gyerkőc, stb. veled kell menni a kiságyba aludni. apával meg móka és kacagás az élet, lehet ölben lenni, vigyorogni, huncutkodni, esetleg a tévét nézni, vagy a számítógép előtt ülni kicsit. nálunk legalábbis ez a felállás:-)))
2009. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!