Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már Ti is úgy hogy...

Éreztétek már Ti is úgy hogy a babátok nem igazán ragaszkodik Hozzád?

Figyelt kérdés
Én igen, sajnos. Pl. ha a mama vagy az apa megy mondjuk ki a lakásból, akkor nyünnyög utánuk, van hogy sír is, ha én akkor nem. Ha apa hazajön akkor nagy az öröm, ha én elmegyek, 1-2 órára és hazajövök, akkor örül, de nem annyira mint mondjuk apának. Most 16 hós.
2010. jan. 15. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon szeret, csak te mindig vele vagy, apa meg ritkábban. Örülj neki hogy szeretik egymást apa és gyermeke.
2010. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy így szereti az apját, és nem csak én vagyok naki a világ, csak az bánt, mintha mindegy lenne hogy vagyok e vagy sem..lehet hülyén hangzik..nem tudom másképp megfogalmazni..
2010. jan. 15. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig vele vagy, ezért érezheted így! A baba tudja, hogy anyára mindig számíthat, apát, nagyit meg ritkábban látja, ezért tűnik úgy, hogy jobban örül. Ne aggódj, te vagy neki a legfontosabb!
2010. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya 15 hós és ma ugyanerre panaszkodott. Én is ezt mondtam neki, hogy ő mindig ott van, az apa meg a mama pedig kevesebbet. De ő akkor is rosszul érzi magát, mert a kicsi csak akkor öleli meg, ha nagyon könyörög neki, apát meg szorongatja, mikor felkel meg a mamát emlegeti, rengeteg mindent mond, de azt, hogy anya, nagyon ritkán. Én megértelek és sajnálom, mert látom , hogy igenis van ilyen és nagyon rossz! Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy Téged szeret a viláhon a legjobban, tuti ha fáj valamije, Tehozzád fut ösztönből (pl elesik) és nem apuhoz. Ebből látni, hogy igenis anya csak egy van, Te vagy az!!!
2010. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha apa ott van akkor általában hozzá fut először ha pl. elesik, és csak utána jön hozzám.. van olyan hogy egy anyát nem igazán szeret a pici gyereke?
2010. jan. 15. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.Az élet bizonyos szakaszaiban változnak a gyerekek.Ő most apánál tart..de Veled kezdte!Egyébként ismerem az érzést.Az én fiamon pont ezeket vettem észre (bár ő még nem megy).Ha apa vagy a papa elmegy utánuk nyünnyög.Ha megjönnek nagy az öröm.Ha én hazajövök v.honnan dob egy mosolyt és hello..Remélem ez változni fog,mert én is tök szarul érzem magam emiatt.
2010. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te egy biztos pont vagy az életében! Ha el is mész 1-2 órára, szinte észre se veszi, mert 22 órában meg ott vagy. Olyanok vagyunk mint a bútorok a lakásban, persze kis túlzással :D nyugi, pár hónap és változni fog!


Én fiam borzasztó anyás, pisilni sem tudok elmenni, nálatok is lesz ilyen korszak, használd ki míg meg tudsz lógni pár órára :)

2010. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en mar terhesen probaltam magam ehhez szoktatni, mert tudtam hogy ez lesz, mert mi szeriatartozek vagyunk.

nem tudtam megszokni.

de nembaj. orulok, hogy igy szereti az apujat, es o is sokat foglalkozik vele. nem szamit, hogy anyas vagy apas, csak mindig forduljon majd bizalommal valamelyikunkhoz.

hidd el, nagyon szeret

2010. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!