Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy szabadulnátok egy kapcsolatból, de úgy érzitek nem tudtok, mert a másik annyira ragaszkodik hozzátok, hogy féltek, nem fog elengedni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen :( És az a legrosszabb, hogy érzem, hogy neki mennyire fáj, de ha együttmaradunk hosszú távon az se jó egyikünknek sem :((
2009. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh..voltam már hasonló helyzetben. Ilyenkor légy önző, és csak azzal foglalkozz, hogy neked mi lenne a jó. Tudom, kegyetlenül hangzik, és ki tudja, milyen sérüléseket okoz z ember a másik félben, de máshogy nem lesz vége a kapcsolatnak, és ezzel együtt a szenvedésnek sem.
2009. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

én is voltam már ilyen helyzetben, az akkori pasim még öngyilkossággal is fenyegetőzött, mikor közöltem vele hogy nem szeretném folytatni.

de muszáj volt a sarkamra állnom, végül hosszas lecsengés után sikerült "leszoknia rólam". még én kísértem el pszichológushoz, meg gyógszerelvonóra. kb 3 évvel ezután kiköltözött Németo-ba (addig egy városban laktunk, és gyakran összefutottunk, amit nehezen viselt), megismerkedett egy nagyon aranyos és jóravaló csajszival, később összeházasodtak és született egy kislányuk - akit rólam nevezett el :S


én csak azt tudom javasolni, hogy állj ki az elhatározásod mellett, ha úgy döntöttél részedről vége, akkor ne engedj a kuncsorgásnak, ígérgetésnek, fenyegetőzésnek stb. Ha te már döntöttél, vidd keresztül, még ha nehéz is. Kétségtelen, hogy hosszabb távon mindenképp ez a hasznosabb mindkét félnek!

2009. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy ilyenben vagyok. Se veled se nélküled. De tudom, hogy már nem lesz örök szerelem. Egyszer tényleg vége lesz. És én elköltözöm ebből a városból, mert ha találkoznék vele, sosem dolgoznám fel a történteket.
2009. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A ragaszkodásában sok erő van. Ezt megpróbálhatjátok felhasználni. Arra, hogy megjavítsátok azt, ami elromlott. Mi az, amiért szabadulnál? Mitől lenne jobb Neked? Mit tehet ezért a másik? Feltetted már ezeket a kérdéseket? Megbeszéltétek? Tudja, hogy el akarod hagyni?
2009. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, voltam már egyik oldalon is, másik oldalon is...

Az a legrosszabb, ha nem tudom, mi történne vele.

Pl tudom, h a Kedvesem mennyire ragaszkodik hozzám, mennyire szeret engem, és elképzelni sem tudom, mi lenne, ha szakítanék. Nem mint ha szakítani akarnék, de néha elgondolkodom rajta, hogy vajon hogyan reagálna.

Viszont volt olyan barátom, aki még a szakítás után heteken át hívogatott, zaklatott, meg akart velem kibékülni, mint ha legalábbis ő mondta volna, hogy legyen vége.

Aztán olyan is volt, akivel kölcsönösen nem tudtuk elengedni egymást, de se vele se nélküle...

Egyik helyzet sem túl rózsás...

22/l

2009. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Eleinte nagyon ragaszkodott, nyomult, én meg már szinte menekültem. De végül adtam neki egy esélyt. Több mint egy éve vagyunk együtt.
2009. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, pont ilyenben vagyok évek óta. Eleinte én voltam, aki ragaszkodott miközben a másik szart rám, aztán fordulta kocka. Most már én mennék, de ő nem akar elengedni, és így nincs elég erőm, hogy végleg lezárjam a dolgot.
2009. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyél erős, és szakíts!

L.25

2009. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó író!Teljesen hasonló az én szituációm is!Eleinte a párom ragaszkodott, most pedig szinte nem is érdeklem, és bármennyire is hülyén hangzik, mennék én is, de tudom, hogy nem tudok tőle szabadulni.Se vele, se nélküle.Van egy "szeretőm",vagy inkább csak szex partnerem?Nem tudom, hogy nevezzem.Teljesen bele estem, mint vak a gödörbe.Van egy élettársa, akitől nem akar szabadulni, de mellettem jobb dolga lenne,ő az,akiért képes lennék a szakításra is akár.Bár hol tudunk szexelünk,jó vele minden,az összes gyengém meg van benne.De 27év a korkülönbség.Nem tudom én sem, hogy mit csináljak.Kérdezőnknek pedig:próbálj meg új életet kezdeni,jobb lesz neked is meg neki is!!!!
2009. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!