Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első baba koraszülöt...

Akinek az első baba koraszülött lett, az a második terhessége alatt részt vesz valami extra programban?

Figyelt kérdés
Én minden héten 16 hetes koromtól hormon injekciót kapok és már volt egy méhszáj mérésen és jövhéten /24/ lesz egy megint.
2011. dec. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem méhszájzáró műtétem volt, utána 3 hetente jártam dokihoz, de nem kellett feküdnöm egyáltalán, szedtem egy gyógyszert meg MagneB6-ot, de más nem kellett szerencsére. Így 36. héten született a lányom, előtte 25. héten lett vége a terhességemnek.
2011. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocs az offért.

Milyen gyógyszert szedtél? Nekem az első a 34. héten a második a 32. héten született, a terhesség zavarmentes voltés nekem sem volt semmi problémám.

2011. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedem injekcióban kapom, valami hormon. Magyarországon még nem elérhető a gyógyszertárakban csak egy program keretében lehet hozzájutni. Szerintem minden nagyvárosban elérhető a nőgyógyásszal kell beszélni.
2012. jan. 1. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
én pedig nem emlékszem, mi volt a neve, de csak receptre kapható.
2012. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!