Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin 682? Vélemények?...

Pierre cardin 682? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 12. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretjük nekünk is ilyen van, második babámnak vettem és volt már egy pár féle kocsink, szóval tudtam mit akarok és mit nem.

Nem drága ahhoz képest meg főleg nem hogy hordi-mózes-sportrész.

Szeretem nagyon! Bármilyen útakadályon átmegy (felénk göröngyösek a járdák és vannak földes részek is) a hordija jó széles nem kell félnem hogy a gyerek kinövi vagy nem fér el benne ruhástul rendesen.

Mózesét is szeretem, van aki szerint rövid de átlagos gyereknek szerintem simán jó 5-6 hóig utána meg már úgyis jobban szeret nézelődni.

2012. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, nekem semmi bajom nem volt vele, két gyereknél is használtuk, de még teljesen jó állapotú.
2012. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van én nagyon szeretem:)

Könnyű tolni,kényelmesen fekszik benne a babám és szép is:).

2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, szeretjük is. Könnyen csukható, könnyű a váz, minden ok vele :) és árban is jó szerintem....
2012. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, strapabiro, széles a sportülése. Egy gondom van vele egy kézzel gyakorlatilag nem irányithato. Nehezen akar kanyarodni, az egyenes utat szereti.
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!