Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok Nania...

Mik a tapasztalatok Nania bébihordozókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ilyet venni a nemsokára születő ikerlányainknak, és ezeket találjuk elfogadható áron használtan. Kérlek segítsetek!
2012. jan. 12. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de én biztos nem vennék Nania hordozót! Inkább akkor már márkásat használtan, jó állapotban! (Nem agyonhasználtat és töröttet) Még mindig jobb, mint egy ilyen vacak!
2012. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk ilyen van és szeretem! 5hónapos 8kg-os és 70cm-es a kisfiam de még mindig jól elvan benne. Újszülött korától használjuk, semmi gond nincs vele!
2012. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: köszi szépen! És újszülöttként is tudtátok használni, mert ahogy néztem nem olyan fajta szűkítő van hozzá, mint általában a többihez.
2012. jan. 12. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi is újszülött kortól használjuk. Most már 4 hós és nem kell a szűkítő. Én elégedett vagyok vele.
2012. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bár nekünk nem ilyen hordozónk van, hanem Nania 9-18 ülésünk, és teljesen jól funkciónál, annak ellenére, hogy nagyon sokan lehúzzák a Nania-t. Ez egy ár/érték arányban jó márka.

A hordozójuk pedig különösen jó, ugyanis minden értéke a törésteszten "jó" lett.

[link]

Szóval cska azt akartam írni, hogy bár sokan lehúzzák a Nania-t. És egyébként én inkább úgy gondolom, hogy inkább új, de olcsót, mint egy használtat. Használt ülést csak olyan embertől szabad megvenni, akiben megbízol, mert az aukciós oldalakon pár forintért szoktak olyan üléseket árulni, amiket külföldről hoznak, már ezer évesek, nem biztonságosak, húznak rá egy új huzatot, és eladják. Na nyilván nem mindenki így csinálja, de óvatosan kell használtan ülést venni!

2012. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is Nania hordozót vettem az ikreimnek, használtan és szintén ikreké volt! :-) Szerintem nagyon jó!
2012. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. jan. 13. 08:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt. Egy baj volt vele. Nyáron nagyon-nagyon beleizzadt a baby. Csuron víz volt a ruha a hátán, a haja, mindene. De lehet, hogy ez más ülésnél is így van.
2012. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Off:

8-as válaszoló: bocsi, de "baby"? :O

Nem bántásból, de most ezen meglepődtem...

2012. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, baby! Baby= baba! Mi ezen a furcsa?
2012. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!