Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önző vagyok, ha szeretnék egy...

Önző vagyok, ha szeretnék egy kis szabadidőt?

Figyelt kérdés
11 hós a kislányom.Imádom őt, de a nap 24 órájában én vagyok vele.Apa korán reggel megy dolgozni,késő este jön haza.Olyan jó lenne néha egy kicsit magamban lenni.Nem sokra vágyom, csak heti 1-2 órára,amikor elmehetnék valahova(sétálni,vagy kozmetikushoz,stb)De már a gondolattól is lelkiismeretfurdalásom van, mert olyan,mintha le akarnám passzolni a babómat.Pedig az enyém és felelősségel tartozom.Önző vagyok?
2009. máj. 25. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy önző!!!!Én is így vagyok ezzel, mint Te. Egész nap kettesben vagyunk a kisfiammal, s néha olyan egyforma már minden nap.Nemrég a férjem vigyázott rá egy kicsit, mert valamit el kellett intéznem, de úgy éreztem soha nem érek haza, annyira hiányzott már! Furcsa ez... :))
2009. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy önző. Mindenképpen kellene egy kis kikapcsolódás. Azáltal te is feltöltődsz. Ha van lehetőséged rá, nyugodtan szólj a nagymamáknak (vagy akire rá mered bízni) biztosan szivesen és örömmel elvállalják a picurt 1-2 órára.
2009. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző. Én 7 hós koráig bírtam, aztán szépen apával eljárnak kettesben vásárolni, sétálni.

Én addig nyugodtan kitakarítok, kozmetikushoz megyek, fodrászhoz megyek, szolizok ha nincs meleg, veszek egy jó forró fürdőt és olvasok...

Vezesd be te is minél előbb.

Nekem is nagyon hiányzik a kisfiam arra a pár órára, de jó kezekben van és ennyi kell.

2009. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző! Nekem is 11 hónapos a kislányom. Én is vágyom néha egy kis szabadidőre, és ha úgy adódik, akkor meg is teszem, kb. 2 hetente 1x. Apa délután vigyáz rá. Csak az a baj, hogy ezalatt a kb. 2-3 óra alatt is 5x felhívom őket, és megkérdezem, hogy evett-e, aludt-e, és hogy minden rendben van-e, nem sír??? stb...

Mert már várom, hogy egy kicsit elszabaduljak, de aztán a gyomrom egy csomóban, hogy otthon minden rendben megy-e.

2009. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző, cseppet sem! Mindenkinek jár egy kis nyugi, szabadidő :) én is imádom szeretem 10,5 hós kisfiam de néha nekem is jól esik elmenni egy masszázsra, vagy csak a közértbe, de egyedül. Ezzel semmi probléma nincs. Ne legyen lelkifurid :) pontosabban ha van (mert nekem is szokott lenni) az azért van (SZERINTEM) mert ugyan jól esik elmenni otthonról de MÉG JOBB visszamenni a mi kis babánkhoz :) Menj, kapcsolódj ki :) úgyis szaladsz-futsz majd haza :)
2009. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom Tracy Hogg a Suttogó titkai első kötetének hetedik fejezetét. Pont erről szól. Olvastasd el apucival is. :-)
2009. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!Aranyosak vagytok!Néha "ki fogok venni egy kis szabit"!Aztán meglátom,hogy milyen érzéseim lesznek közben:)!
2009. máj. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!