Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb 2-es tápszer?

Melyik a legjobb 2-es tápszer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

gyereke válogatja...


Nálunk a Beba pro H.A. volt a nyerő

2012. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindent megeszik a lányom és egyiktől sincs semmi baja. De én a legjobbat szeretném neki adni
2012. jan. 12. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem adtál még tápszert neki, akkor mindegy, ha adtál már akkor az a márka és fajta amit eddig adtál.


Nekünk a korházban azt mondták, hogy mindegyik kapható tápszer nagyon jó, döntsük el mi melyiket vagyük, HA csak olyannak kell akinek a családban volt alergiás. Amúgy pedig nugodtan pénztárca szerint válasszunk, és olyat amit mindig megtudunk venni, még ha késö délután is fogy el éppen.


Lányom milumilt evett, ez egy közép árfolyamu táp és mindenhol lehet kapni.

2012. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja még annyit utolsó vagyok, hogy én németországban élek és kihangsúlyozták hogy német legyen, ezért nem vettem a nestlét meg bebát.


Mondanám hogy vegyél magyart de az nincsen, pedig az lenne a legjobb.


A hipp milumil mindegyik ugyan olyan, de árban nálunk van külömbség. (párom meg nem szereti politikailag a hipp tulajdonosát)

2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beba Pro a legjobb, nekünk a gyermekorvos mondta.
2012. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hipp csak azt ette,fini :)megkóstoltsam :P
2012. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!