Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mormalis az ha a 7 honapos...

Mormalis az ha a 7 honapos babam meg mindig nem ul? Mikor felultetem, ugy dol el mint egy krumpiszsak. Mikortol kellene ulnie segitseggel? Es mikortol kellene egyedul?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiam 8 hós, két hónapja kúszi-mászik, egy hónapja feláll mindenhova, de ülni nem akar.

Azt mondják nincs ezzel semmi gond.

2009. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond nincsen. húzd ülésbe, persze ha hajlandósága van a dologra, és egy kicsit tartsd, hadd nézegessen. rá fog kapni a dologra és egyre ügyesebb lesz. ülj terpeszbe, és ültesd az öledbe, játszatok úgy. mikor érzed, hogy meginog, akkor hagyd, hogy elfeküdjön. többször kis ideig üljetek, és észre fogod venni, hogy egyre ügyesebben csinálja majd. nem fog egyik napról a másikra rájönni hogy kell, és a gerince is lassan edződik majd a dologhoz hozzá. Semi gond nincsen a babáddal:-)
2009. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is korán csinált mindent, legalábbis az ülést (6hónaposan), de viszont a "barátnője", mostanában kezdett el üldögélni. Vannak kicsit lutábbak, vannak tulbúzgóak. :-) Az orvos mit mondd?
2009. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hónaposan már jártam, de ülni még nem tudtam. anyám mondta. felrángattam magam, és úgy indultam el mindenhova. kihagyva az ülést. :D
2009. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hósan kezdett el ücsörögni. Ő mindent későn kezdett - 8,5 hósan kúszni, 9 hósan ülni, 9,5 hósan mászni és most 10,5 hós és már hetek óta áll. Szóval későn kezdte de behozta :) semmiről nem vagyok lemaradva. amúgy nekem mindenki azt mondta anno hogy ne ültessem mert az rosszabb... hát a fene se tudja. Én volt hogy ültettem mert úgy sokkal érdekesebb a világ. De mikor elkezdett kúszni, már nem ültettem, vártam, hogy magától jöjjön rá hogy kell.
2009. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha még nem tud ülni. Szerintem ne nagyon ültesd, majd ha már magától is tud. Az én fiam 7,5-8 hós kora körül kezdett üldögélni stabilan, egyedül.
2009. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!