Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól eszik egyedül (kicsi...

Mikortól eszik egyedül (kicsi segítséggel) babátok? (kanállal-villával)

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 15 hónapos korától.
2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél éevsen már tök egyedül evett, előtte neki is volt kanal, nekem is
2011. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két éves korától eszik egyedül úgy, hogy utána már szinte nem is kell takarítani. (Olyan előkét használunk, aminek az alján vályú van.)
2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. 15 hónapos korában kezdte kérni a külön kanalat/villát, na ez úgy zajlott, hogy a fele mellément, úgyhogy ha azt akartam, hogy jóllakjon, én is adtam a szájába pár falatot, de a lényeg, hogy neki is volt evőeszköze. :) (Azt, hogy milyen disznóól lett a konyhából, nem is említem.)


Most 22 hónapos, gond nélkül eszik egyedül, nem kell már besegítenem (csak annyival, hogy pl. a húst, zöldséget kisebb darabokra, falatokra vágom, hogy neki már csak enni kelljen), még mindig sok landol a ruháján/földön/asztalon, de majd megtanulja.

2011. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos korától eszik teljesen egyedül és iszik pohárból szintén egyedül. 8 hónapos korától kapott kanalat, hogy próbálkozzon, így jutottunk el 15 hónapos korára odáig, hogy el se fogadta, hogy etessük. Cumisüvege sosem volt, rögtön pohárból ivott (kb. 7-8 hónapos korától).
2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos kora óta önállóan eszik

még ha akarnám se engedné hogy etetessem :)

az apjának bezzeg engedi


apja lánya !

2011. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!