Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy a buszon beszól nekem egy férfi hogy a babakocsival (esernyőre csukható) elfoglalom az egész buszt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Köcsög :P Mármint aki beszól!
2012. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Még ha hatalmas a babakocsi akkor sem szólhat be!Én mondtam volna neki,hogy adjon taxira pénzt és akkor nem foglalom a buszon a helyet.
2012. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom szegényt. Ilyen mentalitással biztos minden szép napot hatékonyan elcsesz magának is + a környezetének is. Nehéz lehet így élni.
2012. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tényleg az eszem megáll,alig bírom felcimbálni a kocsit a gyerekkel aki 15 kg(gyalog szoktunk menni de most messzire mentünk)és akkor még egy ilyennel idegesít,nem elég az anyukáknak az hogy előre megkell tervezni az utat hogy van-e mozgólépcső vagy babakocsilejáró vagy éppen Új busz jön-e és feltudok-e menni?!
2012. jan. 12. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Majd visszakapja, mikor néhány év múlva mankóval száll fel ő a buszra.
2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ekkora paraszt elfér rajta, akkor egy elefántcsorda is simán......
2012. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 6-os mekkora :) ezt megjegyzem, hátha egyszer szükségem lenne rá :). Amúgy, hogy válaszoljak nem, nem normális..este az asszony biztos nem adta meg neki ami kellett ;)
2012. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Amikor valaki beszól, légy empatikus és kedves, és mondd meg neki bátran, hogy te megérted az ő helyzetét, mert nagyon szar lehet ilyen ostobának lenni.

:)


Nekem egyszer szólt be egy pasas, mikor kisbabámmal próbáltam felszállni egy buszra, és véletlen a lábára léptem. "Intellektuálisan" fogalmazott, csak annyit mondott: dögölj meg. Ránéztem, és mondtam neki: ez egyszer bekövetkezik, de hogy magának fog előbb sikerülni, az is biztos...

Néha nagyon hülyékkel hoz minket össze a sors... :(

2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez mekkora!! kedves utolsó elraktározom a válaszod. Sokszor ilyen helyzetekben lefagyok és csak később jut eszembe valami frappáns válasz.


A kérdezőnek:

Szerintem sajnálatra méltóak az ilyen emberek. Aki a babakocsiban csak azt látja, hogy mekkora helyet foglal az mindenben a rosszat veszi észre. H elmegy nyaralni nem azt nézi, hogy milyen szép idő van és milyen meleg a tenger, hanem, hogy miért van hangya a sátramban.

Gondolj erre és ne hagyd, hogy felbosszantson. :)

2012. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"kerekesszékkel még többet, próbálja ki -maga paraszt"
2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!