Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy egy normális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy normális férfi?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi jóképű és sikeres már elmúlt 30 éves és nincs barátnője az nem gyanús? Lehet, hogy egy normális férfiról van szó? (Nem tűnik melegnek.) Vagy esetleg vallásos?
2012. jan. 12. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úúúristen!


Egy pasi 30 évesen már nem lehet egyedülálló?

Egy 30 éves pasi nem öreg!

Egy 30 éves pasi ugyanúgy csalódhat, ugyanúgy megcsalhatják, ugyanúgy szakíthat, ugyanúgy elválhat, és ugyanúgy ismerkedhet


Az hogy nincs családja gyerek meg egyéb az miért gond? Vagy nem találta meg azt akitől lehetett volna gyereke vagy nem is akar gyereket....

2012. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan hihetetlennek tűnik
2012. jan. 12. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


amugy nézel tv-t vagy ismersz embereket? szoktál néha körbenézni a kinti világban? :)


Ez nem hihetetlen..jajj istenem :) azért mert egyedülálló? nagyon sok egyedülálló 30 éves pasi van. Ebben nincs semmi fura.

Ez olyan mintha kötelező lenne 30 éves korig összeházasodni meg gyereket gyártani.


mondom, legalább annyi oka lehet h egy 30 éves pasi egyedül van mint egy 25 éves.

2012. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

23 vagyok

Eddig vagy alkoholisták voltak, vagy csalták a feleségüket/ barátnőjüket a helyes 30-asok akikkel találkoztam

2012. jan. 12. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sikeres, akk egyértelmű, csajozik. Mesék nincsenek, a sok csalódás ezt hozta ki belőle. Ha meg nem a csalódás, akk rájött, h a pénzével bármit megkaphat. 34F
2012. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a vallásosság nem hinném hogy valós oka volna. Az hogy nincs ideje, vagy egyszerűen kedve komoly kapcsolatot fenn tartani az már sokkal inkább. Lehet hogy a látszat ellenére súlyos kisebbségi komplexusai vannak, tényleg sok oka lehet.
2012. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 30 éves múltam, mikor elváltam. Fiatalon mindenki téved.

Nem akartam két hét alatt barátnőt találni. Vagyis szerettem volna, de nem az volt a cél, hogy minél hamarabb legyen valakim.

2012. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nem csak a pénz körül forog édes istenem....


csalódásoktól lehet igen többnyire.

de ugyanakkor lehet nem találta meg azt akivel lekötné az életét, mert valami végül sosem tetszett az adott lányban.

2012. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!