Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is voltatok már úgy, hogy...

Ti is voltatok már úgy, hogy már reggel fáradtan ébredtek? 4 és fél hónapos kislányom az utóbbi időben többször felkel éjjel. Hogyan töltődjek? Sokszor azt érzem, hogy nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9,5 hónapos, de még egyetlen éjszakát sem aludt át, sőt, inkább 3-4x kel, szopik még masszzívan. Reggel, ha 7-ig alszik, már hálát adok ... Napközben átlagban 2x20 perc az alvása, ezalatt örülök, ha kiteregetek, elpakolok, kitisztítom a budit :-) (most pl. kapkodva írok, mert mindjárt ébred ...) Nekem az a pihenés, hogy itt olvasgatok, mert arra a pár percre feleslegesnek tartom, hogy lefeküdjek, úgysem tudnám kipihenni magam.

Ráadásul igazi ragaszkodó ölbebaba, ha ébren van, cipelni kell, nagyon-nagyon rövid ideig van csak el a játékaival.

Mellette itt a 2 szintes ház, a kert, a Férjem, meg magam :-)

Már ordít is ...

Nagyon fáradt vagyok!

2012. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én akkor is képes vagyok fáradtan ébredni, ha a lányom kivételesen jól aludt, és mondjuk reggel 6-kor ébredt először. Hogy mi az oka? Az, hogy ha nem ébred, én akkor is ébredek, hogy ő miért nem. :D

De ha a reggeli kávém sem oldja meg a fáradtságot, én lefekszem délután, amikor a lánykám is. Így ki lehet bírni. :)

2012. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó, ugyanez van nálam is. Ha nem ő ébreszt, akkor a pánik, hogy mi van vele...
2012. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint más is van így. Ma eljött a nővérem és anyukám így egy kicsit töltődtem.
2012. jan. 13. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!