Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hós anyatejes babának...

8 és fél hós anyatejes babának adnátok uzsira tejpépet vagy inkább joghurtot vagy hasonlót pl gyümit?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek lassan 1 dobozzal és néha olyat is kinálok neki hátha jobban elteliti a gyomrát és picivel jobban alszik éjjel is. Szerintetek? Vagy tejpépet inkább tápszeres babáknak szoktak adni, illetve hamarabb amikor még nem ehet tejes dolgokat?
2012. jan. 13. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Este adj neki táplálóbb vacsorát, kenyeret valamivel. Akkor nem lesz éhes éjjel.
2012. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatsz, eloszor keveset, nezd meg, hogyan reagal ra. Kapott mar barmit, amiben volt tej? Mert ezek tejalapuak, ha nem tevedek.

Kenyeret 8 es fel honaposan??? En nem adnek, de nem hinnem, h pl abbol annyit tudna enni, h jol is lakjon vele ejszakara.

2012. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

már ilyenkor lehet, de én enm adtam. inkább sok gyümölcsöt, ha táplálóbbat akartam adni, akkor gesztenyét avgy banánt kevertem bele.

(én joghurtot 10 hósan adtam először, tejpépet csak 1 év után, mert sok adalékanyag van benne.)

2012. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én adtam neki már ilyenkor. Persze nem minden nap, de 2-3 naponta kapott. Amit sűrűbben kapott az a dm-es gabonapép. Ahhoz kevertem gyümölcsöket, és azt imádta! Kipróbálhatod azt is, ha kétségeid vannak a tejpéppel kapcsolatban.
2012. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki. Keverheted gyümölccsel is.
2012. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom ilyenkor már evett tejpépet, és 8-9 hónaposan natúr joghurtot is adtam már neki gyümölccsel. Imádta nagyon.
2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatod neki viszont én nem uzsira hanem vacsira adnám!Uzsira nagyon laktató,eltelítődik és akkor vacsira nem eszik annyit és aztn meg kel éjszaka az éhségtől!
2012. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már kap joghurtot kb 1 hete kóstoltuk, natúrt szoktam neki adni néha de max pár kanállal eszik belőle, pedig rakok bele neki banánt. Kenyeret miért ne ehetne már, azt már kb 2 hónapja eszik, minden nap mikor én is eszek kenyeret neki is adok pár falatkát csak úgy magában.Majd megnézem azt a gabonapépet ha a Dm-ben járok, köszönöm! Vacsit még nem váltanám ki, max úgy hogy utána még cicizik is.
2012. jan. 13. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ajánlottam a dm-es gabonapépet.

Erről beszéltem, ilyet keress:

[link]

2012. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!