Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit iszik 7 hónapos...

Mennyit iszik 7 hónapos anyatejes babátok és miből?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok már, mert 7 hónapos lányom semmit nem hajlandó inni. Már kínáltam neki csőrős pohárból, cumisüvegből, kispohárból, semmiből se fogadja el. Naponta 2-3-szor szopizik, általában reggel, délben és este, de nem hiszem,hogy ez elegendő folyadék lenne. Más is van így? Hogy oldjátok meg? Már kiskanállal is próbáltam itatni, na de ezt nem szeretném, ha megszokná. Szeretnék ötleteket kérni. Ja amúgy már sokmindent eszik mellette, nem hiszem, hogy nem szomjas mondjuk főzelék után, de akkor is csk kiskanállal tudok neki inni adni, akkor is csak 3-4 kiskanálnyi vizet.
2012. jan. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 és fél hónapos, ő is csak tejet iszik, igaz csak 2 hete kezdtük a hozzátáplálást. Igazából nem is kínáltam még vízzel, vagy teával, hisz az anyatej szomjoltásra is tökéletes.
2012. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a kiskanál? Mit adsz neki? Csipketea finom.
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom, hogy nem jó a kiskanál, mert nem szeretném ahhoz hozzászoktatni, hogy kiskanálból igyon. De ha naponta csak háromszor szopizik, és van hogy két szopizás között eltelik kb 6 óra hossza, mert ugye uzsonnára már nem kap cicit, mert azt már teljesen kiváltottuk, akkor 6 órán keresztül nem iszik? Ez normális? Csak aggódóm és igen tudom, hogy az anyatej szomjoltásra is jó, csak ez nem kevés így?
2012. jan. 9. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes, ne aggódj, kínálgasd, és kész. Az én fiam 8 hós, és ő sem iszik semmit sem.
2012. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ugyan ez van nálunk is. 7 hónapos a fiam, és semmit nem hajlandó inni nap közben. Nagyon ritkán egy pár korty baracklevet iszik meg, vagy vizet, igaz azt pohárból megissza. A csőrös pohár nálunk sem vált be. Főzelék, gyümi után sem iszik ő sem. Már megbarátkoztam vele, ha szomjas lenne, biztos jelezné. :)
2012. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 porcukormókus ***** válasza:
Az én 7hónapos lányom is ugyanezt csinálja, úgylátszik akkor ez normális. Egyébként én is keveslem, de ha nem kér inni, akkor nem kér.. :S
2012. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!