Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái,...

Anyatejes babák anyukái, mikor kezdtétek a hozzátáplálást, és milyen ütemben? Mikor adtatok először sajtot, túrót sonkát, joghurtot?

Figyelt kérdés
5 hónapos koráig hasfájós volt a babám, és félek, hogy a tejtermékektől fájni fog a pocija. most 10 hónapos. Túlzásba esem?
2010. márc. 11. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, h a védőnő 10 honapos kora után ajánlja a tejterméket.

És gyógyszertári tejpép, vagy nem?

2010. márc. 11. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, de akkor még csak néhány gyümölcsöt kóstoltattam vele. Szépen fokozatosan haladtunk a gyümik után jöttek a főzelékek, 7,5 hónapos volt mikor egy étkezést kiváltottunk. Tejpépet 8 hónaposan kapott először. Túrót 8,5 hónaposan már adtam neki gyümivel kevertem össze, azóta is imádja. Most 9 hónapos múlt. Ma kapott először Trappista sajtot, egy keveset a főzelékbe reszelve. Joghurtot a jövő héten akarok majd neki adni natúr Danone-t. A sonkát egyelőre még nem tervezem bevezetni. Az én fiam is sokáig hasfájós volt, de ezektől egyelőre semmi baja nem lett. Mivel már 10 hónapos a babád, szerintem nyugodtan adhatod neki a tejpépet, túrót, sajtot és a joghurtot is.
2010. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdtünk enni. Szintén gyümivel, aztán főzelékek. 7 hónaposan váltottuk az első étkezést, a tízórait, 8 hósan az ebédet. Tejtermékeket 8 hónapos korától kap, sonkát 9-10. a héten lesz 13 hónapos, és kostolgatjuk a tejet.
2010. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tejpépet már kap, de csak HA-st. A védőnőm minden ilyesmit 10 hónaptól javasol, de ezek szerint kicsit túlaggódja a dolgokat...

Remélem nálunk sem lesz gond a tejtermékektől...

2010. márc. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!