Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemölccsel kapcsolatban? SOS!

Szemölccsel kapcsolatban? SOS!

Figyelt kérdés
Milyen gyógymódokat tudtok, ami bevált, és kb mennyi idő múlva használt! Köszi! Zöld kezecske megy érte!
2012. jan. 13. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom szedett össze nemrégiben egy vírusos szemölcsöt a talpára az usziban. Bőrgyógyászhoz vittem, ő írt fel egy puhító krémet, és Verrumal nevű ecsetelőt, ami szépen helyrehozta. Nem tudom, vény nélkül lehet-e kapni.
2012. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is babaúszáson szedtük össze a szemölcsöt. Bőrgyógyász nekünk az Infectodell nevű ecsetelőt ajánlotta, tegnap kezdtem el használni. Remélem elmúlnak már tőle. Előtte fokhagymával próbálkoztam, azzal sikerült kettőt likvidálni, de akkora gyulladást okozott, hogy tiszta ijesztő volt. Viszont olcsó módszer, és hatásos!
2012. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is a fokhagymát akarom most kipróbálni. Kaptunk unguentum antisepticum krémet, de szerintem nem nagyon használ, csak nagyobbak lettek a szemölcsök. Mi is usziban szedtük össze.
2012. jan. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!