Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rosszak a lengyel...

Miért rosszak a lengyel babakocsik?

Figyelt kérdés

Leírnátok nekem,hogy mi a baj a lengyel kocsikkal?Mindenhol azt olvasom,hogy nem jók,de nem tudom,hogy miért.Tapasztalatom nincs,vásárlás előtt állok,de arra emlékszem,hogy nekünk anno az összes babaholminkat anyukámék a lengyelektől hozták be.Akkor még jónak volt mondható.Ez most megváltozott ezek szerint?

Aki nem lengyel babakocsit vett az milyet?Mármint nem típust,hanem gyártó országot kérdeznék.Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 4. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem lengyel van,de a drágább kategória....és nagyon meg vagyok elégedve vele minden szempontból.Én Másfél éve 110 ezerért vettem.
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Azért nem jók, mert hatalmasok, nagyon nehezek, nehezen irányíthatók, az anyaguk silány minőségű, a garanciát nehezen lehet rá érvényesíteni, és nagyon nehéz hozzájuk alkatrészt kapni.

Ilyenek pl: Raf Pol, Baby Lux, Baby Merc, Baby Desing, Abdor, Anmar, stb... Ezek azok a babakocsik, amik önmagukban 30-40 körül vannak. Lehet, hogy a drágább kategória más, de ezek szörnyűek.

Sajnos tapasztalatból beszélek, Raf Polom volt 1 évig, és amint lehetett, átváltottunk másik kocsira.

Most a kistesóval Peg Pérego Pliko Switchünk lesz. A lányomnál ugyan ennek az esernyős változatát használtuk, miután túladtunk a Raf Polon. Megéri rá gyűjtögetni.

Ha babakocsi, akkor az legyen olasz, ez az én véleményem. A legjobbaknak ezeket a márkákat tartom: Peg Pérego, Inglesina Zippy, Neonato, Chicco, Cam.

2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Na, itt egy ELLENPÉLDA:)


Coletto Aveo4 babakocsink van:


[link]


Még csak 10 hónapos a kislányom, de ez már a 3. babakocsink és IMÁDOM!


-Pihekönnyű

- félkézzel úgy lavírozok vele a boltba a sorok között mint egy rally versenyző

- tágas, a kislányom imád benne aludni is és még vastag overálban is nagyon kényelmes

- könnyen fékezhető, bolygókerekes

- hatalmas bevásárló kosár

- vízszintesig dönthető

- mutatós, mindenki megnézi az utcán

- szuper kidolgozott, szép a színe, a varrása, gépben is mosható

- és az ára sem mellékes...


Nekem még a JANÉ 160ezer Ft-os babakocsival is voltak problémáim, ezzel NINCS!

2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

még eszembe jutott:

- pikk-pakk összecsukható

- kis helyen elfér, autóban, kicsi a lakásunk, úgyhogy egy áldás

- vízszintesig dönthető, újszülött kortól használható

2012. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Nekem is Coletto-m van csak az Austin a3 ...akkor lehet ,hogy a Coletto maga a márka,ami nagyon jó?

2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Na itt meg a mások ellenpélda! Volt Colettom, újszülöttnek vettük, egyáltalán nem stabil, vacak minőség, és csak azért írod, hogy jó, mert még nem volt Peg Perego babakocsid! A Colettot lecseréltem egy Espiro Magicra, megint egy lengyel szemétre. A kerekei 3 hónap alatt elkoptak, silány utánzatok. Aztán elegem lett és Peg Perego Switch-re cseréltük. Igen, ez már babakocsi. Biztos most nekemesnek azok akiknek csak ilyen silány cuccokra telik, de állok elébe. Alapvetően silány, kispórolt anyagú, rossz minőségűek! Babakocsit csak az olaszok tudnak gyártani (Peg Perego, Cam, Chicco, Neonato) vagy az angolok (Quinny, Maxi Cosi)
2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Én vagyok, aki szerint rosszak a lengyel babakocsik.

Szerintem a te kocsid már a jobbfajta kategória, nem ezek a hulladékok, ami mind egyforma és csak a márkajelzés más rajtuk.

2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is lengyel van, Toma márkájú. Iszonyat nehéz, de én nem emelgetem. Nem forgókerekes, de mi falunk élünk, ezért az itteni járdának nehezen nevezhető valamin tökéletes. Nehéz hozzá alkatrészt kapni? Ez lehet hogy igaz, még nem próbáltuk. A kocsi 3,5 éves, a fiamat tökéletesen kiszolgálta és most a kislánnyal nyüstöljük 8 hónapja. Semmi baja nem volt még.
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Hát nekünk bizony lengyel van! Lehet,hogy nagy,de nekünk erre van szükségünk. Nem emelgetem,kertes házban lakunk. A vázat összecsukom,be a csomagtartóba,ha messzebbre kell menni,majd azt a részt csatlakoztatom,amelyiket akarom. Itt falun elég rossz utak vannak, nem a plázában kell tologatnom a gyerkőcöt a 3 pici kerékkel. A boltban egy kézzel tudok vele kanyarodni,tök könnyen irányítható. Most nőttük ki a mózest,pedig már 7 hós a lánykám. Megvehetnénk a drágábbat is szerencsére,de nem látom értelmét százezreket kiadni egy kocsira. Pláne kedvem sincs félévente babakocsi után rohangálni és keresgélni,azért vettük a multifunkciósat. Persze,kopik már a kereke kicsit,de melyiknek nem? Láttam én is a Raf Pol-nak gagyiját,de ezzel meg vagyok elégedve. Hiába néztem Cam babakocsit, egyáltalán nem tetszett. Én elégedett vagyok! :)

2012. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez az apróságok boltja keményen reklámoz a gyakori kérdéseken.Ez legalább ingyen van......Szánalmas...
2012. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!