Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik babakocsik a...

Szerinted melyik babakocsik a legmenőbbek mostanában? Te milyet vennél, ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés
Én Stokkét vagy Bugaboot.
2012. jan. 4. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Stokke-t szerettem volna és hála az égnek meg is tudtuk venni.vagy az ABC Design 3Tec ez is nagyon tetszett.:)
2012. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Használhatót. :-) Az említett két kocsifajta ugyan méregdrága, de nekem se nem tetszik, se nem találom praktikusnak.
2012. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Stokke azért nem jön be mert szerintem egyáltalán nem ér annyit mint amennyit kérnek érte.

Viszont ABC Design 3TEC-et vehettünk volna 80ezerért kompletten (ha jól tudom akkor úgy 180-200 körül volt az új ára)de nem vettünk mert az is rengeteg pénz.Persze ha megtehettem volna akkor olyat veszek:)

2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

7. hónapban vagyok, már nincs sok időm, de nagyon szeretnék én is egy Stokkét! Vagy még ezek tetszenek:

-Bugaboo Bee, Cameleon

-Stokke Xplory

-Peg Pérego teljes szett

-Quinny Buzz+Dreami

2012. jan. 4. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem bugaboom Cameleon van es 2 eves a kisfiam. Teljesen meg vagyok elegedve vele es ha ujbol valasztanom kellene akkor is ezt vennem. Nem cserelnem el semmire. Igaz kulfoldon elunk es itt 24ezerert vettem hasznaltan. Tehat nem olyan draga mint otthon es nagyon jol ki lehet fogni ebay-en. Soha semmi gondom nem volt vele pedig agyon hurcoltam, repulon is hordoztam es elottem 3 evig hasznaltak. Egyedul a bolygositott kerekeket csereltem le ujra mert azok el voltak kicsit kopva (a 2 uj kerek kerult 4ezer forintba tehat nem nagy dolog). Hatranya az, hogy eleg nagy helyet foglal. De nekem egy ford focus-om van abba tokeletesen elfer. A ferjemnek meg nagyobb kapacitasu kocsija van abba meg meg hely is marad.
2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Először Nekem is a stokke tetszett de aztán sok olyan véleményt hallottam róla, hogy nem éri meg az árát.

És így egy espiro vector pro babakocsink lett és ez "csak"115e. volt

2012. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Van egy Stokke, egy Quinny,és egy Abc design take off kocsink. Nekem ezek tetszettek,és meg is tudtuk venni.Szerintem ezek a menő kocsik:-)
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem quinny buzz van már 5 éves megérte az árát bár a komplett szettből van amit még sosem használtam pl esővédő. A két gyerekem között 5 év van közben még két gyereket kiszolgált, és csak a feliratai vannak kicsit megkopva. Ami nem jó benne hogy nincs hozzá normális méretű bevásárlókosár de én legtöbbször kocsival cipelem a babakocsit ha vásárolni is megyünk, sima sétára meg még terepen is kiváló. ahhoz képest hogy nagy masszív kocsi nem olyan nehéz szerintem, barátnőmnek nem tudom milyen márkájú a 3 funkciós kocsija de az egy monstrum és dögnehéz az enyémhez képest.
2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Stokke tetszett nagyon, meg is tudtuk venni és nagyon szeretem. Ha megtehetitek, én ezt mondanám. (Mert ugye úgy szólt a kérdés, hogy ha a pénz nem számítana, így fölösleges olyat írni, hogy azért ne Stokke, mert nem ér annyit.) Egyébként a Quinny Buzz is tetszik és az ABC design-ról is jókat hallottam már.
2012. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem Peg Pérego Pliko Switch On Trackem van. Nagyon fogom szeretni :)


De az álom babakocsim ez:


[link]


Egyszerűen gyönyörű babakocsi! :) "Kisherceges" és "Kishercegnős" luxuskocsi.

2012. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!