Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki rakatott fel mostanában...

Ki rakatott fel mostanában mirena spirált? Mik a tapasztalatok és mennyi most az ára? Nekem 44 ezer ft-ot mondott az orvosom de én már 60 ezret is olvastam, az már tényleg nagyon sok lenne!

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én 40-et fizettem 3 éve érte. 1 hét után le kellett venni, mert olyan fájdalmaim voltak, mint a szülési fájdalmak. Először a felrakás után 2 nappal mentem vissza, hogy nagyon fáj, kiegyenesedni sem tudok. Akkor állított rajta valamit fogókkal, majd szenvedtem még 3 napot, aztán nem bírtam tovább. Mondtam neki, hogy azonnal vegye ki, mert ordítok! Szó szerint mint akinek előrehaladott szülési fájdalma van, azt éreztem. Ebben az életben soha többet meg se próbálnék ilyet feltetetni!
2012. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt szeretném, ezért kérdezem az első válaszolótól: Visszakaptad az árát? Állítólag visszafizetik ha nem válik be.
2012. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Fél éve tetettem fel, akkor 54.000.- Ft volt! Nekem nagyon bevált, 1 napig tart a vérzésem, tejem is van, nem is érzem, hogy ott van!
2012. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Másfél éve rakattam fel és 44 ezer forint volt.

És nem adnám semmi pénzért,annyira imádom.Alig van vérzésem,tudtam szoptatni vele,biztonságos!!!

2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Valaki azért tényleg mesélhetne hogy van-e rá valóban garancia ha mégse bírja valaki... én is szeretnék de nem tudok kidobni az ablakon 50ezret.
2012. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
A garancialevelet az a nőgyógyász tölti ki, aki felrakja a spirált! Ha gond van, akkor ő ír egy szakvéleményt, hozzátűzi a negatív citológia leletet és a számlát! Visszaküldi a forgalmazónak, elbírálás után általában az ár 80%-át visszatérítik, vagy kapsz újat belőle! Nekem nem volt vele gond, a patikában mondták, hogy így kell érvényesíteni a garanciát!
2012. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Az első vagyok.

Köszi a lepontozást, bár nem tudom hogy miért kaptam.

Valóban visszatérítik a 80%-át ha nem bírja valaki szervezete. Még egyszer köszönöm a sok piros kezecskét. El kellene gondolkodni azon, hogy ne vaktában nyomogassuk a gombokat...

2012. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, engem is lepontoztak pedig én csak megkérdeztem tényleg van-e rá garancia. :D Egy kérdésért!!! :D No mindegy, nagyobb boldogsága ne legyen a nyomkodósoknak.

Én most jusztis felpontozok itt mindenkit! :P

2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontoztak! :-(
2012. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem február 14-én rakta fel a doki, vérzés alatt.

Több helyen érdeklődtem, 44-ért vettem meg végül, az volt a legolcsóbb, majdnem 50 a legdrágább helyen.

A felhelyezés inkább csak kellemetlen érzés volt, mint fájdalmas.

Előtte megvizsgált, nézett hüvelyi uh-t is. Aztán felrakta a kacsát, valamit csinált ami csípett picit, szerintem fertőtlenítő vagy ilyesmi. Aztán nagy sóhaj alatt bevezette a méhbe. Azt mondta előtte, ez a legrosszabb rész, hát semmit nem éreztem belőle. Innen kb 1 percig tartott még a művelet. Levágta a szálakat, kacsa ki, uh megint, mindent rendben talált.

Azt mondta, hogy pár hónapig össze-vissza vérezhetek, picit fájhat is, de pár napnál tovább nem szabad. Illetve ha nem érzem a fonalakat vagy magát a műanyagot érzem, akkor rögtön vissza hozzá.

Felhelyezés után 2-3 napig olyan meg akar jönni érzés volt, de egész tompán, nem volt vészes. Viszont 3 nap kihagyással ugyan, de azóta is vérzek. Hívtam a dokit, azt mondta, még ne aggódjak.

Rendben, megnyugodtam, aztán tegnap sokkal jobban éreztem a fonalakat (hosszabbnak tűntek), de a kütyüt nem éreztem.

Hát keddre kérek időpontot. Kicsit előbb megyek, amúgy felrakástól másfél hónap múlva kontrollt beszéltünk meg.

Csak ugye olvastam a papírján ha elmozdul, nem véd úgy(?). Úgyhogy most kicsit izgulok.

2012. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!