Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek homokozóba a...

Mikor viszitek homokozóba a babat? Hogy lehet elkezdni az odaszoktatást? Illetve hogy nem enni kell a homokot? Fiam 9 hós elkezdhetem vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze:))

nem kell szoktatni, belerakod és tudni fogja, h mit csinbáljon... dobálja majd, meg ha van homokozószettje, akkor azzal játszatok 1ütt:))

2009. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze én is 9 hónaposan vittem elöszőr játszóra, hintázni, a homokozóba bemászott magától,ment a sok gyerekhez. Ha érti a nem szót már akkor szoljál rá hogy ne kétpofára falatozzon,de egy kis homok nem gáz.
2009. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tuti,hogy minden kisgyerek megkostolja a homokot,ezért mindenképp ellenőrzött helyre vidd,ahol pl a macskák nem cisnálnak bele
2009. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!