Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Baby Fitt újszülött...

Humana Baby Fitt újszülött kortól adható tápszert meddig lehet adni a gyermeknek? 1 éves korban még kaphat ilyet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy 1 éves korig lehet feliratni, szóval igen
2012. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyereknek elég ez a tápszer akkor igen lehet. Nekem a gyerekem start tápszer evett kb féléves koráig amikor átváltottunk 2-re mert éreztem, hogy nem elég neki és éhes marad töle.


A doki szerint ha éhes adhatok neki egy picit többet, de ha másfélszeres sem elég rendszeresen akkor mindenképpen eggyel nagyobbra kell váltani.

2012. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már 3 éves korig felírják
2012. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, kaphat, még később is! Nálunk a 2 éves is ezt issza ...
2012. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 éves korig felírják ezt a fajtát. 15 hósom még ezt issza, és fogja is egy darabig, mert csak ez ízlik neki.
2012. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a dokim, hogy 1 éves koráig lehet. :(

3 éves koráig csak akkor hogy ha speciális doki írja fel Pl. gasztroenterológus. :(

NÁlatok hogy működik ez?

2012. jan. 14. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos babám még ezt issza (nálunk fél éves kora után semmit nem írnak fel...), de most kezdem látni, hogy nem lakik jól vele, sokszor ébred észjaka, egyre többet inna belőle. Váltani fogunk, de még nem tudom, mire.
2012. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából a picurkám csak reggel issza ezt, este a Humana jó éjt tápszert kapja.
2012. jan. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!