Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tettem, hogy jelentkeztem...

Jól tettem, hogy jelentkeztem szeptembertől felső oktatásra? 10 hónapos lesz akkor a babám.

Figyelt kérdés

Csecsemő és kisgyermek gondozó szakra jelentkeztem, ez 2 éves képzés és pont akkorra végeznék amikor oviba fog menni. 10 hónapos lesz mire elkezdem a sulit. Na de mi lesz a babával? Nem lesz neki rossz nélkülem? Úgy vannak az órák, hogy hétfőn 8-16-ig, kedden 1 óra van, szerdán 8-12-ig és csütörtökön van egy óra délelőtt és délután is, a péntek szabad. Lehet ezt így csinálni egy 10 hónapos baba mellett? Lesz aki vigyázzon rá, de ugye mégsem velem lesz.

Végülis van aki már fél évesen bölcsibe adja a gyerekét, de én nem akarom hogy neki rossz legyen.

Ti mit gondoltok erről? Van valakinek hasonló tapasztalata?


2012. jan. 14. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok, szerintem lehet méltányosságból, attól függ melyik egyetemre jársz. TTK karon nem hinném, de pedagógus szakokon biztosan!
2012. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!