Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a babának a...

Lehetséges, hogy a babának a felső foga jöjjön ki először? Mert a doktornő ezt mondta, de én még nem találkoztam ilyennel, pedig van már több gyerkőcünk is.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehetséges, bármelyik foga jöhet először.
2011. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak először fönt jött egy, majd másnap alatta, harmadnap megint fönt, majd megint alatta.
2011. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első gyermekünk van. 1 hónapos kora óta jön a 4 alsó foga.

1-2 hét és alsókból kettő nemsokára kijön, ami hátul van, közvetlen a bölcsesség fog előtt.

Most 5 hónapos.

2011. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ikreink vannak,mindkettőnek a felső négy metszőfoga jött ki először,és aztán az alsó négy.Legelőször a felső két első jött,mi is meglepődtünk:-)
2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, csak kicsit meglepődtem a dolgon, mert eddig egyik gyerkőcnek sem a felső jött, de akkor semmi gond ezek szerint. Már azt hittem, hogy rosszul értettem a dokit.
2011. dec. 3. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
kislányomnak is felül jött az első kettő és még csak nem is középen, hanem "vámpír" formációban. vicces volt. most alul is van 2, és ami jön az nem a mellette lévő, hanem 1-el arrébb. szóval káosz :)
2011. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a felső középső kettő jött először, 10 hónaposan.
2011. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!