Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 7és fél...

Hogyan szoktassam le 7és fél hós babámat a hisztiről?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem ér el vagy nem úgy van ahogy ő akarja hanyt vágja magát és örlyöng a kis terrorista :)
2009. máj. 26. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha nem balesetvet-, ill. életveszélyes dologra készül a kis gézengúz, hagyjad hadd fedezze fel a világot. Nem hiszem hogy 7 és fél hónaposan hiszti lenne. Egyszerűen csak minden érdekli, és azonnal :-)
2009. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne.Ez hiszti.És nézi,hogy nézem-e.Ha látja hogy nézem mégjobban vergődik.Már próbáltam én is szép szóval de rám se hederít.Remélem kinövik:)
2009. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszti! Figyelemfelkeltés. Tessék vele többet foglalkozni!
2009. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk szerintem meg az a probléma hogy állandóan vele van foglalkozva és ha lankad a figyelem az már baj és jön a na jó akkor nem hiszti hanem figyelem felkeltés. Na jó akkor erről a durva figyelemfelkeltésről hogyan tudnám szerényebb verzióba terelni az én drágámat mert engem nem hat meg az ilyesmi és rá is hagyom csak attól félek hogy egyszer nagyon beveri az okos buksiát és azt nem szeretném.
2009. máj. 26. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A hiszti is figyelemfelkeltés-annak egy nem kívánt módja.
2009. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!