Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a hisztir...

Hogyan szoktassam le a hisztiről 8 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
1 hete kezdte, azelőtt bárhová letettem eljátszott egyedül 20-25percet a múlthéten le sem tudtam tenni, hacsak közelítettem a kiságyhoz vagy a járókához, hintához vagy a földön lévő játszójához már üvöltött de még a könnyei is folytak. Ha kézben volt vigyorgott,gondoltam akkor most leteszem mert jó kedve van egyből ordított. sírni hagyás nem működik mert odáig hergeli magát hogy kihányja a kaját.
2010. márc. 16. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én le szoktam melé ülni és nem foglalkozom a hisztivel, csak épitek, vagy játékokat rakosgatok elé. Percek alatt elfelejti, hogy hisztizett, és játszani kezd. Ha már eléggé belefeledkezett a játékba, akkor megyek a dolgomra. Lényeg, hogy kitartóan ne vegyél tudomást a hisztiről, tégy úgy, mintha nem is történt volna semmi. Ha látja, hogy nem ér célt a hisztivel, akkor hamarabb abbahagyja:)

Kitartás:)

ҝ

2010. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia, ebben a korban bejátszhat a szeparációs szorongás is, azért sír, mert nem akarja, hogy letedd,nem akar elválni tőled, ez teljesen normális. az első kérdező jól írta, le kell vele ülni, és hipphopp megnyugszik,. ha kicsit belefeledkezett, akkor próbáld otthagyni. ha sír, akkor ne hagyd, hogy sírjon, tereld el a figyelmét. aztán majd jobb lesz. az én kislányom is ezt csinálta, még 1 évesen is üvöltött, ha kimentem a szobából. mindig mondtam neki, hogy kimegyek, mindjárt jövök satöbbi, most már nem sír ilyenkor. 15 hós lesz. mondjuk az még mindig megvan, hogy követ mindenhova, mint egy kiskacsa. :)))
2010. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!