Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a hisztiről?

Hogy szoktassam le a hisztiről?

Figyelt kérdés

Kislányom már 15,5 hónapos. Néhány napja elkezdett hisztizni. Pl. mutatja, hogy ki akar menni játszani. Én mondom neki, hogy mindjárt, csak anya kezetmos. Erre ő megáll és elkezd nagyon keservesen sírni. Pedig érti, hogy megyünk ki....

Vagy pl. ha a mama vigyáz rá, tök jól elvan egész nap is akár, de amit én mejelenek, már kapaszkodik a lábamba, és jön a hiszti...

Mit tegyek, hogyan szoktassam le erről. Eddig három dologgal próbálkoztam 1. úgy csináltam mint aki észre sem veszi a hisztit, 2. cukkoltam, hogy hangosabban, mert nem hallom, 3. rászóltam mérgesen, hogy fejezze be, mert nem ér el a hisztivel semmit

Várom a tanácsokat. Köszi


2009. júl. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel megérti,hogy mentek ki én megkérdezném tőle miért csinálja a műsort, ha már egyszer elmondtad neki, hogy kimentek egy fél perc múlva akkor mégis miért hisztizik? határozottan rákérdeznék, és várnám a választ.
2009. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Szoktam tőle kérdezni, hogy minek cirkuszol, de ő erre elhallgat, csak néz, majd kb. fél perc múlva sír tovább....
2009. júl. 29. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam 19 hónapos és ugyanez van. Akárkivel elvan, mamák-papák, még apa is, semmi hiszi, de ha én ott vagyok, akkor iszonyú. Én sem tudok megoldást, remélem kinövi:-)
2009. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!