Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Ma először teljesen egyedül voltam a kislányommal 9 hetes. Nagyon nyűgös volt egész nap, de délután4 től csak sírt. Dühös voltam rá, a helyzetre, magamra hogy nem tudtam megvigasztalni. Most meg csak ülök és bőgök, hogy hogy haragudhatok rá, ő nem tehet róla, biztos van valami baja.
2012. jan. 14. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy rossz anya, ne is gondolj ilyenekre! Csak szokatlan, és nehéz amíg ilyen kicsi, főleg egyedül! Ne aggódj!
2012. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen nagyjából mindannyian átmegyünk,természetes ,hogy vannak ilyen érzéseink is,nem könnyű időszak mikor még ennyire pici a baba.

Az ember nem kap még egyértelmű visszajelzéseket,tehetetlen ,ha sír a pici és nem tudja mi lehet a baj.


Jó,hogy így meg tudod fogalmazni magadnak mit érzel.

2012. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis vagy rossz anya!!!!Ne sírj! Biztosan izgultál, hogy ketten lesztek és megérezte. Vagy ezt a hülye időjárást viselte érzékenyen. Mindent megéreznek ám a picik, fő a nyugalom! Nem lesz semmi baj. Pár hét és összeszoktok ketten és nagyon fogjátok élvezni az együtt töltött perceket... Fel a fejjel! Jó anyuka vagy!
2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy picit feszültebben kezdted a napot az első kettesben töltött nap miatt? (ami érthető)

Ha igen, akkor ez a feszültség ráragadt a babádra. Nagyon érzékeny kis adó-vevőjük van! :)


Nem vagy rossz anya! Olyan sok ilyen lesz még...

2012. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes? jó sok segítséged lehet :)))


valóban így van ahogy írták, ezen minden anya keresztül megy. csak mondjuk akkor mikor pár napos vagy pár hetes a baba, akkor talán könnyebb átlendülni ezen. na meg akkor még előbb belealszik a sírásba :D

azért legyetek legalább néha kettesben, hogy jobban egymásra hangolódjatok, de emiatt semmiféleképpen ne borulj ki!!! nem történt semmi, egyre többet lesztek ketten, egyre előbb fogod tudni megnyugtatni!

2012. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, mert akkor nem foglalkoztatna a dolog... :) Kimerültél, furcsa volt a helyzet. Elmúlik majd idővel.
2012. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy rossz anya, különben nem rágnád most magad ezen.:) Lesznek még ilyen pillanatok, ne aggódj, jön még majd az akaratosság kibontakozása, a dackorszak, stb.;) Feszült és fáradt néha az ember lánya, és nem mindig vannak kötélből az idegeink. Ha úgy érzed, szakad a cérna, inkább tedd be a kiságyba csendben, menj ki a másik szobába, fújj egyet, ereszd ki a gőzt, és úgy menj vissza.

Az ilyen bolond szeles idő mindig megzavarta amúgy az én kisfiamat is ilyen picinek!

2012. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, sokan így voltunk ezzel. Nagyon nehéz, új helyzet az anyaság.
2012. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a megnyugtató választ. :) Ma már jobban telt a napunk! :) Még egyszer köszönöm Nektek!
2012. jan. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!