Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok?

Szerintetek rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kisfiam 11 honapos es szeretnem leszoktatni a cicirol. Nappal mar 2 honapja nem szopik es kb azota ejjel minden fel oraban font van es szopizni akar. Van hogy 2-3 orakat szopizik. Vegulis cicizik csak mert mar nincs annyi tejem h jol lakjon vele. Van hogy reggel mar egyyaltalan nem kell. Pedig ugy akartam h este es reggel szoptatom amig keri de en mar teljesen ki vagyok. Nem igaz hogy nem lehet birni de o is nyugos mert nem alszik es en is egesz d.e. kaba vagyok. Szerintem ez nem jo egyikunknek sem. Ugy dontottunk a ferjemmel hogy hetvegetol nincs szopi. Szerintetek nagyon onzoek vagyunk? Meg fog a kicsi lelke serulni? NEm szeretnem ha barmi baja lenne.
2011. nov. 13. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Már mi sérülne a lelkében? Akkor az én gyerekeim mindkettő lelkisérült, mert 1 hónap után elfogyott a tejem.

Nem kell ilyen katasztrofálisan felfogni, semmi baja nem lesz :) ne aggódj!

2011. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz anya nem torténik a kicsi lelkével semmi ne aggodj
2011. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben én is elválasztanám. Ha csak éjjel kell neki, akkor meg főleg. Aludj vele, de ne adj neki cicit.
2011. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is gondoljatok menyire megkonyebbultem. Mindenhol azt olvastam hogy mar ilyen korban ha elszakitod o ugy fogja fol hogy hivja az anyjat segitsegul de nem kapja meg. Valahogy igy ertelmeztem. Koszonom meg egyszer a biztato szavakat. Maris jobban erzem magam.
2011. nov. 13. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja,a kisfiam már fél órásan sem volt hajlandó szopni,nagy nehezen rá lehetett venni akkor 1 hónapos volt,lusta volt inkább üvöltött,majd 3 hónaposan elfogyott a tejem,semmi baja nem is hiányolja,most 6 hónapos
2011. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,azért ő bőven kapott már anyatejet.A helyedben úgy oldanám meg,hogy a vacsi után,az esti alvás előtt megciciztetném és odakészítenék tápszert cumiba és azt adnám.Így biztos jól lakik és nem kel fel éjszaka.Lehet,hogy sokan elítélnek ezért,de mivel kevés tejem volt,így csináltam már én is a végén.Nekem 13 hónaposan hagyta abba a szopit.Ja és a déli alvásnál is adtam neki cicit,tehát kapott még anyatejet is.Így sokáig fent lehet azt a minimális tejet tartani és az éjszakák is nyugodtak lesznek.
2011. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!