Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendszeresen válaszoló Anyukák...

Porcukormókus kérdése:

Rendszeresen válaszoló Anyukák, nincs kedvetek használni a nick-neveteket?

Figyelt kérdés

Mint pl. Moira, Stefi meg a többiek. Vagy pl. én.. :)

Miért nem használjátok?


2012. jan. 15. 11:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
mire???nem érem a kérdést
2012. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Kerria ***** válasza:
Én rendszeresen válaszolok, és látható a nicknevem... :)
2012. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Mert néha érdekes párbeszédek alakulnak ki, és könnyebben be lehetne azonosítani, hogy kik beszélgetnek. Pl. xStefix válaszait mindig szívesen olvasom, mert számomra szinte mindig hasznosak.

És azért is kérdeztem, mert kiváncsi vagyok rá! :)

2012. jan. 15. 11:34
 4/36 anonim ***** válasza:
:D Nekem is a kedvencem Stefix és Moira válaszai
2012. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem hekker vagyok, aki az izgalmas adataitokra vadászik! ;)
2012. jan. 15. 11:36
 6/36 Kerria ***** válasza:

Na persze :D most már azért sem hisszük el :)


Egyébként maximálisan egyetértek Veled, és az említettek tényleg hasznos válaszokkal szoktak szolgálni :D

2012. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
én a rendes nevemen regisztráltam anno és nem tudom, hogyan kell új nicknevet adni. A rendes nevemet meg nem írnám ki.
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
ilyen kezdeményezés már volt.ki is írtuk páran,akik elég régóta válaszolgatunk itt.aztán jöttek a rosszindulatú megjegyzések,szándékos lepontozások.így nem használjuk
2012. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Én nem írom ki, mindenhol ez a nick-nevem.
2012. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik ha meglátnak egy nikket, azonnal lepontozzák függetlenül a válasz hasznos, illetve nem hasznosságától. Én sokáig aláírtam a válaszaimat, és a kérdéseimet is...aztán valaki jött folyton belém kötött, miért itt kérdezgetek, miért nem hívom a védőnőt, miért nem kérdezem meg a családtagjaimat...stb. Szinte bármit kérdeztem azonnal jött és rámszólt, és elmagyarázta, hogy hol is kellene kérdezősködnöm. Aztán a válaszaimba is belekötött, ha esetleg visszakérdeztem a kérdezőtől, akkor azért szólt rám, hogy ez NEM FÓRUM, húzzak a fenébe. Aztán meguntam, leszedtem a nevemet, és most boldogan anonim garázdálkodom:-D
2012. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!