Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell elkezdeni szoktatni...

Mikor kell elkezdeni szoktatni a gyermeket a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Milyen bilit ajánlanátok?
2012. jan. 15. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdi érdekelni a téma 2 éves kora után.
2012. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van aki már 1,5 évesen érett rá,de a többség inkább 2éves kora után. az én lányom 2,5évesen lett szoba és ágytiszta
2012. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a bili meg mindegy milyen.túl pici azért ne legyen,és lehetőleg kényelmes legyen! esetleg vidd el magaddal a gyereked amikor kiválasztod..
2012. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam nyáron lesz 2 éves, akkor szeretnénk elkezdeni a szobatisztaságra szoktatást. Bilit még én sem tudom milyet kellene...

Sok sikert! :)

2012. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne kezd el szoktatni majd leszokik magától, a legnagyobb lányunknál mi is szoktattunk és 3,5 éves volt mire sikerült a két kicsivel nem foglalkoztunk hagytuk hogy ők oldják meg és mind a ketten két évesek voltak mikor leszoktak, maguktól. minden gond nélkül sőt egyől leszokta kaz éjszakai pelusról is
2012. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalataimat tudom leirni.Lányom 20hósan teljesen szobatiszta volt.A kisfiam most 14 hónapos és minden reggel pisivel kezdi a napot a zenélő bilin 8 hónapos kora ota,a kaka csak odamegy,de nem azért mert én erőszakoltam rá,hanem mert csak ülve ohajtot kakálni de viszont elég kemény volt a széklete igy vettem egy bilit,elleinte amikor láttam hogy kakálnia kell gyorsan levetettema pelust és rácsücsült és bizony könnyebb volt neki kinyomni! Azota ott tartunk hogy napközben ha kakálnia kell,fogja a kezemet és láthatoan feszeng ideges és huz a fürdő felé.Kihozom a bilit rácsücsül és belekakál és mindig megnézük utánna hogy mi van a biliben:)A barátnőm meg állandoan szid hogy én biztosan erőltettem mert az ővé majdnem 3 éves de rá nem ülne a bilire:) Pedig isten bizony nem erőltettem soha,de az biztos hogy akár hova megyünk sehol nem kakál csak otthon és visszatartja amig nem hozzom a bilit elő:)
2012. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!