Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BEBE HA start kontra Milupa...

BEBE HA start kontra Milupa Milumil, vagy Mildibé?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalatai vannak,melyik a jobb,finomabb,melyiktől gyarapodnak jobban,melyiket fogyasztják szívesebben a babák?

És nem utolsó sorban a mellékhatások,hasfájás,székrekedés esetleg híg széklet?


2009. máj. 26. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az Én kislányom a HA-stól öklendezett a síma tápitól nem, a Mildibé volt a legjonbb és talán a legjobb árban is.

4 hós kislány anyucija

2009. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi először a milumilt ettük, nagyon fájt a hasa tőle. Váltottam neki bebara, attól semmi baja, és az íze is jobb(szerintem)
2009. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam most 1 éves,és Milupa Milumilt evett mindig.Próbáltuk a BEBE-t is és a Mildibét is,de ez vált be legjobban.Szerintem is tök jó az ize!

2009. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyjából látom a lényeget :)
2009. máj. 27. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 és fél hónapos koráig Beba 1-et evett, aztán egyszercsak nem ízlett neki, nem ette meg. Váltottunk Milumil 1-re, most 3 hónapos, ennek szerintem is jobb az íze :)
2009. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!