Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most állunk át HA-s tápszerről...

Most állunk át HA-s tápszerről, simára. Milumil 3, Mildibé 3 tápot patikában vagy DM-ben érdemesebb venni? Hol olcsóbb?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hol akciózzák le éppen! A Tescoban is elég jó áron szokott lenni.Szerintem a patikákban a legdrágább.Én a Dm-ben veszem a saját márkás tápszerüket/Babylove 3-as/Nagyon finom és csak 1149ft/800gr/.
2009. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm...hát nagyon nem mindegy, de vajon megbízhatóak ezek a sajátmárkás tápszerek? Bébiételt már vettem, de hát az gyümiből-zöldségből van akárki gyártja.

Na majd azért megnézem magamnak, lehet azt is valamelyik nagy tápgyártó csinálja, mint általában ezeket a termékeket.

Köszi az ötlelet!

2009. dec. 16. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban nagyon drága.A humana 3-as banános 2600Ft.

Én a tescoban veszem Mildibé 3-as(banános) eddig akciósan volt 1500 körül,most akció nélkül 1820ft.

A milumil 3-ast nem ismerem még.

A te babád mennyi idős?

2009. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 éves lesz Karácsonykor:)
2009. dec. 18. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!