Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki adott már...

Van itt olyan aki adott már be végbélkúpot a babájának? Hogy viselte?

Figyelt kérdés

Én most estem túl rajta először,szegénykém,hát miért nem gyártják kisebbre,én legközelebb biztos dirib-darabokra vágom,pedig így is csak felet kapott.Ááááá....de sajnáltam...

2hós kislány anyukája


2009. máj. 26. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jól meg kell fogdosni hogy a kezed meleghatására kicsit csuszos legyen és ha bedugtuk a kúpot popsit még össze kell fogni . Csak hosszába szabad vágni !
2009. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam jól türte míg ilyen kicsi volt, most 8 hós, egyre nehezebb beadni neki.
2009. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám nagyon jól viseli.Én egy ici-pici popsikrémet szoktam a tetejére tenni,úgy becsusszan.Általában észre sem veszi(pedig a Gremicid kúp nem kicsi).
2009. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Figyelni kell a technikára,akkor nem okozol neki fájdalmat.Fel kell melegíteni mielőtt beadod,hogy puha legyen és csússzon kicsit a kúp!

Mikor benyomnád,várni kell picit,akkor kell feljebb nyomnod,amikor már nem érzel ellenállást,szinte "beszippantja" a kis popója.

Kérj meg valakit legközelebb,hogy segítsen...én is kaptam kis bátorítást és most már hamar megy,és tudom,hogy nem kellemetlen számára.

2009. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak először ilyen borzalmas.Minél többedszer csinálod, egyre jobban fog menni. Dirib-darabokra pedig ne vágd, mert úgy fel sem fog csúszni neki és semmit nem ér. Kérj legközelebb tapasztaltabb segítséget, aki megmutatja a technikát, legközelebb már neked is menni fog.

Kívánom, hogy ne kelljen sokat gyakorolnod!

2009. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az első kúp beadása után egy egész éjszakát átbőgtem.

Ugyanis rossz volt a technikám (még nem is volt technikám), az a rohadt kúp meg szerintem is iszonyú nagy, úgyhogy sikított egyet szegény manó, én meg összeomlottam.

Aztán fogtam egy kést, és egy másik kúpot nem félbe vágtam, hanem addig faragtam minden irányból, míg úgy nem láttam, hogy elég lesz, utána a kezemmel még fel is melegítettem, hogy csússzon, aztán úgy adtam be.

Azóta mindig így csinálom, és már meg sem érzi a pici, hogy bármi is történik vele.


Egyébként tényleg úgy kell, hogy felmelegíted a kezeddel, aztán oda teszed a popójához, kicsit megpiszkálod vele, vársz kicsit, elernyednek az izmai, és simán feltolod.


A következő már jobban fog menni neked is.

Most már csak nevetek magamon, hogy annyira sírtam az első után.


Sok szerencsét!

Remélem nem kell sokszor kúpot adnod a manódnak!

2009. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nállunk még nem volt gond. Én fölemelem a lábait és határozott mozdulattal a hüvelyk ujjammal benyomom.

Majd meglesem nem e jött ki,de erre sem volt még példa. 6 éves és 14 hónapos anyuja.

2009. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!