Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki CAM Combi Baby babakocsit...

Aki CAM Combi Baby babakocsit használ megtenné, hogy megírja a véleményét?

Figyelt kérdés
Lassan meg kellene vennünk a babakocsit, de még fogalmam sincs, hogy melyiket. :(
2009. máj. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekünk CAM Combi Family-nk van, de a képeket elnézve, egy az egyben ugyanaz. Mint minden babakocsinak, ennek is vannak előnyei és hátrányai.

Viszonylag nagy babánk van (3600 grammal és 55 centivel született, most 5 hónaposan 8300 gramm és 70 centi), és 5 hónaposan épp hogy elfér a mózeskosárban. Hozzá kell tenni, hogy az általam ismert többi babakocsi mózesrésze még kisebb. Szóval ilyen szempontból jó.

Szeretem benne azt is, hogy a váz és a mózes szétszedhető, így az első emeletről csak a mózest cipelem le, a váz állandóan a kocsi hátuljában van az utcán. (Szerencsére olyan környéken lakunk, ahol emiatt nem törik fel a kocsit.)

Tömegközlekedéssel nem is próbálkoznék ezzel a babakocsival.

Azon a környéken, ahol sétálni szoktunk, viszonylag jók a járdák, illetve az aszfalt az utakon (kertváros), így nem is rázza nagyon a babát. Göröngyösebb talajra viszont nem ajánlom. (Kipróbáltuk!)

A hordozó, illetve a sportrész huzatát viszont nem szeretem, mert ebben a nagy melegben beleizzad a baba (még csak a hordozót használjuk, de a sportrész is ugyanabból az anyagból van). Hozzá kell tenni, hogy a hordozó is a nagyobbak közé tartozik.

A hordozóba viszont külön kellett venni bébiszűkítőt.

Az sem igazán tetszik, hogy a sportrész nem téliesíthető, bár a Matti Kft-nél Budaörsön biztos lehet kapni lábzsákot.

Őszintén szólva, a huzata miatt még egyszer nem vennék ilyet (bár azt sem tudom, mi lenne jó helyette, mert ugyebár a többi babakocsi meg jóval kisebb), igaz azt az árat, amiért mi vettük (30 ezer forinttal olcsóbban, mint amennyiért most láttam a fent említett cég honlapján) még megérte.

Remélem segítettem.

A

2009. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ, sokat segítettél! :)

Üdv: 31 hetes kismama

2009. máj. 26. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk ilyen babakocsink van! Én szeretem, egy dolgot leszámítva. Elég nehéz a váza. Szóval nem olyan egyszerű ki-be pakolni a csomagtartóból. Ezen felül még egy dolog nem szimpi, hogy mi mivel a kislányom már 1 éves elmúlt a sportbabakocsit használjuk, aminek a lábtartó részét (a combja alatt) felhajtva és lehajtva is lehet használni. Mivel a manó lába még nem éri el a lábtartót (a talpa alatt) ezért mi felhajtva használjuk, de elég gyenge a tartása. Szóval olyan félig lehajlik a kis lába neki. Ezen felül amúgy nagyon jó, és elég praktikus is. Ami nagyon klassz, hogy egy csomó verziót lehet csinálni, mert az egyes alkatrészek ide-oda lehetők. Én is csak sima, nem göröngyös útra ajánlom.
2009. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2009. máj. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!