Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik természetes féreghajtás?

Létezik természetes féreghajtás?

Figyelt kérdés

Keresek valamit ami ha van a lányomba bélféreg akkor kihajt belöle párat.

Tegnap pelenkázásnál a végbélnyílásnál találtam krémezés elött egy kb 2 centi hosszú valamit. Nem mozgott vagy valami, de egyböl féreg jutott eszembe, habár akár lehetett pl nagyon rostos növényböl is egy aprócska darab. (habár nem volt kaka már akkor órák óta)

Nem akarok addig a dokihoz rohanni míg nem látok más jelét, de mi lesz ha hetekig vagy hónapokig lakik benne valami?

Arra gondoltam ha van valami ami nem is kiírtja de kihajt belöle párat akkor már mennék is a dokihoz.

15 hós a lányom.


2012. jan. 15. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el mindenképp dokihoz! Én nem játszanék férges dolog esetén természetes módszerekkel. Csinálnak egy széklet vizsgálatot és kiderül, mi van odabent. Léteznek komoly problémát okozó paraziták, ez nem játék!
2012. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek sok-sok fokhagymát és pálinkát ajánlanék, ezek hatásosak, de a pici lánnyal tényleg menj dokihoz...
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem evett banánt esetleg? Akkor jöhetnek ki "féreg formájú" dolgok.

Nekem a dédim fokhagymát adott, és akkor kijöttek pici fehér izékék. Kb 5 éves voltam.

2012. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagyma: tisztítja a vért, féreghajtó hatású, antibiotikus. Külsőleg és belsőleg egyaránt alkalmas a kórokozók elpusztítására. Régen, a féreghajtó tabletták megjelenése előtt az egyetlen hatékony gyógyszer volt ember és állat számára egyaránt. Fontos, hogy csak akkor fejti ki hatását, ha előtte összepasszírozzuk.
2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd, főleg ha Te sem vagy benne biztos, hogy tényleg féreg volt-e!
2012. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ORVOShoz! Pici babának sem fokhagyma, sem alkohol!!!
2014. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!