Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a legjobb, legideálisab...

Milyen a legjobb, legideálisabb etetőszék?

Figyelt kérdés

Esetleg ha képet is küldenétek róla, meg hogy milyen érvek szólnak mellette. Vagy milyet nem szabad megvenni....vagy mire kell figyelni.

Előre is köszi minden választ


2012. jan. 16. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ideális, attól függ, kinek milyen elvárásai, milyen konyhája stb. van. A miénk pontosan ez. Én nagyon szeretem! Ami még fontos, 2.5 éves múlt a lányom és még mindig szeret benne, simán föl tud mászni, biztonságos. Dönthető, tud benne olvasgatni. A huzatját leszedem, kimosom, ha kell. Kérdezz nyugodtan, én is gondban voltam, mikor ilyeneket vettünk először.

[link]

2012. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az etetöszék kérdés ugyan az mint a babakocsi.

Kinek mi....


èn 2 etetöszéknek látom értelmét és nagyobb pénzt kiadni érte.


Az elsö azok a nagy etetöszékek, amik akár pihenöszékként is müködnek akár újszülött kortól.

pl ez egy olyan

[link]

ezt, kb 2 éves koráig tudja használni, de újszülött kortól.


vagy ami nekünk van. a fa etetöszék. habár ebbe csak biztosan ülö bébi mehet egész felnött koráig.

nekünk ilyen van

[link]

de ebböl van több márka is nem csak ez, habár én örülök hogy több pénzt kiadtunk érte, mert a gyerek jobbról balról, hátulról bele kapaszkodik és nem döl el.


egy normál etetöszékbe még ha kicsit dönthetö is (egyiksem dönthetö annyira hogy ülni nem tudot bele tudjál tenni) csak kb 8 hós krotól tudod használni. sok helyet foglala, és 2 évesen dobhatod ki, de ha mozgékonyabb a gyereked lehet elöbb is.


na de mit teszel 2 éves kora után, mert akkor még nem éri fel az asztalt a rendes székröl.

a fa etetöszék tényleg kihasználod,

az elsö linkben meg az a jó hogy pár hós baba is ülhet veletek az asztalnál.

2012. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát mi kaptunk kölcsönbe egy IKEÁS etetőszéket (olyat amivel mostanában probléma van). Sajna még nem tudjuk használni, mert nem dönthető a háttámlája és a kisfiam még dölöngél benne, meg persze így nem is szabad még beleültetni. Hordozóban és pihenőszékben sajna nem evett nyugisan. Így beruháztunk mi is egy dönthető háttámlájú etetőszékre. Nagyon szereti a kisfiam. Ebben rendesen eszik. Ilyet vettünk:


[link]


Nem bántuk meg.

2012. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mik az elvárásaid, és mekkora a babád. Mi két etetőszéket vettünk, az elsőt 6 hónapos korától kezdtük használni, amikor elkezdtük kóstolgatni az ételeket. Jó volt, mert lehetett dönteni a háttámláját (csak 8 hónaposan tudott ülni), kerékkel is rendelkezett, a huzata könnyen lemosható volt, és a baba számára is kényelmes. Ez egy Chicco Happy Snack volt.

[link]

Ami a baj volt vele, az a mérete. Nagyon nagy helyet foglalnak az ilyen típusú etetőszékek, és bár könnyű volt összecsukni, még összecsukva sem volt kicsi, és a huzat is megsínylette a csukogatást. Szóval meguntam, hogy állandóan kerülgetni kell, és 1 éves korában vettünk egy olyat, ami inkább székmagasító, de a legjobb találmány, imádom! Bármilyen székre pillanatok alatt rászerelhető, stabil, kényelmes, 5 pontos biztonsági öve van és tálca is van hozzá. A huzata nem műanyagos, hanem szuper textil anyag, ami mellesleg levehető és nagyon könnyen mosható. Ja, és össze is lehet csukni, így mi a Mamákhoz is mindig visszük magunkkal. Ez egyébként egy Cam Idea.

[link]

Amikor vettünk etetőszéket én arra figyeltem, hogy a huzat anyaga jó minőségű legyen, maga az etetőszék stabil legyen, és tartós.

2012. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ha kisebb, akkor jó ha van benne kicsúszásgátló, az egy kis műanyag rúd a két lába között.
2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A miénk ilyen:

[link]

Olvasd el a kép alatti leírást,itt van,hogy miket "tud".Ezeken kívül nagyon kényelmes,van ülésszűkítője is és nem ragad bele a baba a nyári melegbe se.

2012. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekunk olyan fa etetoszékunk van (borrel bevonva), amit késobb szétt lehet szedni egy asztalra és egy székre. így késobb is ki tudja használni akár rajzolásra, evésre...
2012. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk többféle is van. Dönthető nagy műanyag a mamánál. Hatalmas és az élénk színe miatt eléggé elcsúnyítja a konyhát. De oda jó volt mivel pihenőszékként is ki tudtuk használni.

Itthon meg kétféle fa van. Az egyik szétszedhetős, az a szobájában van rajzolgatni, játszani. És van egy ilyen:


[link]


Az utolsó a legjobb, kb fele akkora mint a műanyag (bizony ám!) és a szétszedhetősnél is kisebb arról nem beszélve, hogy ki is néz valahogy.

Eleinte etetőtálcás pihenőszékben etettem ami szerintem kényelmesebb mint a direkte etetőszékek, (mivel nem vágja a műanyag a lábaszárát).

2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!