Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek? Harmadik...

Mi a véleményetek? Harmadik baba? Csak úgy, általában.

Figyelt kérdés
Válaszaitokat köszönöm!
2012. jan. 16. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, extra türelmes és extra sok energiával (vagy sok segítséggel) rendelkező szülőknek ajánlom. Az anyagi oldaláról nem is beszélve.

Ennek ellenére (bár nem tervezetten) de nekem is három van. Hát néha megijedek a sok felelősségtől amivel jár.

2012. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mekkorák? És mikor érzed nehezebbnek? Mikor még kicsik, vagy ha már nagyobbak?

És megosztanád velünk, mi a legnehezebb? (a napok rendezése, a logisztika, az elindulás, etetés, altatás?)

2012. jan. 16. 13:10
 3/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék hármat, de az ész azt diktálja, hogy elég kettő. Hacsak nem lesz másodikra iker. :)
2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék.Tudom, hogy nagyon sok türelem kell hozzá,meg az anyagiaknak is jól kell állnia de...mi 5en vagyunk tesók, a legkisebb közülünk 13 éves, és annyira jó, hogy ilyen nagy a család.

Félek nagyon megbánnám mikor 40 körüli vagyok, hogy csak 1-2 gyereket vállaltunk.És akkor már kár siránkozni....Tényleg nagyon nagy feladat, de szerintem sokszorosan megtérül a befektetett energia.

2012. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem még csak egy van, de én is 3 - at szeretnék. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, mert sokszor ezzel az eggyel is meghülyülök. Illetve az biztos, hogy imádtam terhes lenni és imádok babázni, szóval jóval több számomra az élvezet benne, mint a kinlódás, ennek ellenére én is azt mondom, hogy 3 gyerek óriási felelősség és (édes) teher is, jól meg kell gondolni, hogy vállalja-e az ember. Lehet, hogy kettő után mi is megállunk, mondjuk az én Fiam eléggé többemberes baba is ...
2012. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Valami hasonlóra akartam rákérdezni még az elsőtől. Háromszor annyi feladat, nehézség, de háromszor annyi öröm is, nem?

Mikor hárman bújnak, és mondják, hogy "Anya, nagyon szeretlek!", és az Anyák napják az oviban, meg az esti mesélések, a simogatások, a hancúr a "nagyágyban"....

vagy nem? ezt komolyan kérdezem!

2012. jan. 16. 13:15
 7/26 A kérdező kommentje:
a 13.11-eshez írtam
2012. jan. 16. 13:15
 8/26 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem is három gyermekem van.A legnehezebb a napok elrendezése a logisztika ,az altatás az etetés,fürdetés és még sorolhatnám.Amiből a legkevesebb van az az idő és a türelem.Ketten sulisok egy pedig 10 hónapos.Nem mindig egyszerű de megéri .Imádom őket és ők imádnak minket és ennél fontosabb nincs is.A nehézségek ellenére nem csinálnám másként.Egyébként szerintem az a mondás teljesen igaz miszerint kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond.
2012. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 van... Igen, nagyobb felelősség, drágább, több munka, fáradság,stb. DE: sokkal több öröm, boldogság, szeretet és még sorolhatnám. Soha nem terveztük, mennyi lesz. A 3 nagy egymás után 5,5 év alatt született. Tényleg nem volt 3 kicsivel könnyű, de egy anya annyi mindent kibír, ha a gyerekeiről van szó:D

Aztán váratlanul, 10 év után kopogtatott a kicsi. Először mi is megijedtünk, tépelődtünk... sőt! az abortuszengedélyt is megkértük... Aztán máshogyan döntöttünk! És ennél jobban nem is tehettük volna!!!! A nagyok már kamaszok, most ismét van egy kicsi a családban. Tudod: kisgyerek kis gond, a nagy gyerek nagy.... De ez a gond, teher ÉDES:D

2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 TKI Ibolya ***** válasza:
Igen igazad van a nagy ágyban a hancur és a háromszoros ölelés és anyák napján a kétszeres mert ugye a harmadik még kicsi ,szóval a kétszeres büszkeség minden nehézséget elfeledtet még a nagy büdös anyagiakat is.
2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!