Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove-os pelenkát használó...

Babylove-os pelenkát használó anyukák, segítség?

Figyelt kérdés

Itt a gyakori kérdéseken sok jót hallottam róla. Ma vettem egy kis csomagot próbára. Meg is lepődtem, mert nem sima pelenka, hanem bugyipelenka. Vagy van ebből sima pelus is, amit én csatolok össze? És mi az a ragasztóféle rajta?

A 3-as pelus mennyivel kisebb, mint a 4-es pelus?

És ha picit folyósabb kaka van, hogy húzzátok le? Nem lesz kakis minden?


2012. jan. 16. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Van belőle sima pelus is, rosszat vettél le a polcról.

A hátán van egy ragasztószalag, ezzel tekered össze, ha már megy a kukába használat után.

Ha belekakil a gyerek, akkor az oldalát szét tudod tépni, tehát nem úgy kell lehúzni mint egy bugyit, hanem széttépheted oldalt. Ezután összegöngyölgeted és a ragasztószalaggal lezárod.

2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A bugyipelust el tudod szakítani mindkét oldalt, amikor leveszed. És azért van az a kis ragasztó rajta, hogy össze tudd csomagolni a pisis/kakis pelust.

A többire nem tudok válaszolni, ezt a fajtát én is most akarom kipróbálni. :)

2012. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az ikreimnél csak kisebb korukban használtam babylove-ot,mert már nem jó nekik,de igen, van olyan is,ami nem bugyipelenka. Sőt. Én nem is vettem még véletlenül sem bugyipelust tőlük,te belenyúltál:) Most már tudom,hogy ilyenük is van:) A többiben nem tudok segíteni...
2012. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ikreim vannak:-)

Mindenkinek köszönöm.

A használati utasítást is. Lányom épp hasmenéses, ezért érdekelt nagyon, hogy veszem le róla:-)

A következő alkalommal megkeresem a sima pelust.

Annyit még meg tudtok mondani, hogy az árban ugyanannyi, mint a bugyipelus?

2012. jan. 16. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
jóval olcsóbb,mint a bugyipelenka.múlt héten néztem a dm-ben,80 volt a bugyi darabja,a simát nem tudom pontosan,mérettől függ.két oldalt el kell tépni,úgy le tudod venni,majd összetekerés után a ragasztószalaggal összeragasztani.szerintem jó minőségű pelenka,én szeretem
2012. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Árban a sima pelus, ha kartonnal veszed, akkor 4200 ft/karton. Ebben 3-mas méretből 100 db van, 4esből 84 db.

A lányom 6,5 kiló, 5 hónapos, kb 67 centi, 3mast használok neki. Gyűjtöm a pontokat, igy 25%os joker kuponnal veszem mindig!!! Fiam 27 hónapos, még pelusos, + néha bilizik, neki is ilyent használok, de a 4+-os méretet.

2012. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 3-as babylove-t használok, a simát. Én nagyon szeretem. A 100-as kiszerelést veszem mindig,így 42ft/db. Lánykám 7hós, 70cm és majdnem 8kg. :)
2012. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

megtaláltam a nadrágpelust is, abból is vettem, mert a lányomra nem lehet a bugyipelust ráadni olyan hisztit lever. még jó, hogy a fiamnak mindegy:-)

most próba alatt van, és ha beválik, akkor váltok erre. leginkább pénz okok miatt:-(

2012. jan. 17. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem veszek mást akkor sem, ha egy árban van pl. a pamperssel. Nekem nagyon bevált :)
2012. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szió, sokan mondják hogy jó ez a fajta pelus, én nem próbáltam.

Én bebish pelenkát használok, mióta megszületett a babó, éjjelre pedig pine pelust.

A bebish 2490 1 cs (72 db) ha megtanulod ezt is szépen feltenni a babára, eligazgatni akkor nem folyik ki semmi.

Nálunk ez a két fajta ami nagyon bevált.

2012. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!