Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúnyán begyógyult császáros...

Csúnyán begyógyult császáros heget hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
9 hónappal ezelőtt szültem a kisfiamat császárral. A hegem elég csúnyán gyógyult, piros és duzzadt. A doki szerint alkatilag ilyen rosszul gyógyulok. Van valamilyen módszer, krém stb., amivel szebbé lehetne tenni?
2012. jan. 16. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak 2 hónapja szültem de szeretném kipróbálni azt amit a tv-ben most reklámoznak.Nem jut eszembe a neve de ha meglátom a reklámot megírom! :)
2012. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Contractubex krém kifejezetten erre való. Nem túl olcsó ha jól emlékszem, de használni szokott. Jó alaposan körkörös mozdulatokkal bele kell masszírozni a hegbe, kitartóan, akár egy-két hónapon keresztül.

Recept nélkül kapható!

[link]

2012. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a tvben a rene scar ment, nem tudom milyen lehet, én is gondolkodom rajta, bár inkább a striák miatt, a hegem annyira nem vészes (na meg úgyis rálóg a hasam...:( )
2012. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2-es válaszolóhoz egy off (bocs!), contractubex akkor is jó, ha eltelt már X hó? Régen kenegettem vele műtéti heget, szép lett, de azonnal, műtét után, én 11hóval vagyok szülés után, érdemes ilyenkor is beruházni még rá?
2012. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Azért linkeltem be a leírását, hogy ott meg lehessen nézni,mire való a krém. Ott azt írja, hogy a régi hegekre is alkalams, de egyénfüggő.


"Vastag, régi hegek esetén viszont erősen be kell dörzsölni a Contractubexet, és fedőkötéssel lehet fokozni a hatást. A megkeményedett hegek esetében csak rendszeres, hosszabb kezelés után lehet jelentős javulásra számítani, ugyanis ez a módosult szövet nem lazul fel néhány nap alatt. A siker messzemenően függ magától a betegtől is, azonban megéri a készítményt következetesen használni."


Lányomnak több műtétje volt már, ezekre a sebekre alkalmaztam először, majd nálam a térdműtétem után és most a császárnál. Én az összes esetben hamar elkezdtem a kenegetést, így nem tudom, hogy milyen lett volna, ha jóval később használom.

Nekem a térdem és a császár is tökéletes lett, szinte semmi nem látszik, a lányomnál van olyan ami csúnya maradt, de ott a bőrt és a varratot is nyújtani kellett még egy hónapig. Valószínű ehhez képes az is szép lett.

Én még egy gyógytornásszal beszéltem erről évekkel ezelőtt, ő javasolta ezt a krémet, és most a nődoki is ezt ajánlotta. Én nem tudok más gyógymódot erre, de biztos van más is.

2012. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem két császárom volt, szintén csúnyán gyógyult, ilyen típusú a bőröm a doki szerint. Még a kapcsok helye is egy-egy 5 forintnyi heg. A második császárom 8 hónapja volt, a heg olyan, mintha 6 hete lett volna. Kenem a fent említett krémmel, nem látom a hatását. :( De azért kipróbálni érdemes.
2012. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ilyenről beszéltek vagy sokkal csúnyább? ez egyfajta heggyógyulás(i rendellenesség), keloid.


[link]

2012. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17:09-es vagyok, nekem is keloidos, de ennél sokkal csúnyább!
2012. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj, szegények:(

A 2. vagyok.

Nagyon sajnállak Titeket, ez tényleg nem szép, erre nem tudom mit lehetne használni.:(

Nekem nem is látszik a vágás, ha nagyon nézem, akkor van egy cérnavékony halvány csík a hasam alján, de csak azért látszik mert tudom, hogy hol kell keresni és fölötte kissé kibuggyan a hájam, ez a vonal élesen "elvágja" a zsírt.

2012. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!