Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák! Ülve vagy...

Császáros anyukák! Ülve vagy fekve szoptattok amíg a seb gyógyul? Vagy milyen pózba volt kényelmes?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első héten fekve, aztán ülve kényelmesebb lett. Nem volt egy leányálom az a pár hét... Kitartás!
2011. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ikreimmel nekem ülve sokkal kényelmesebb volt,de próbáld ki és megtudod,ne mások után menj hogy kinek hogy jobb mert ebbe én is beleestem hanem úgy csináld ahogy neked jó és kényelmes!!:))
2011. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a kórház kivételével (4 nap) végig ülve szoptattam, amíg a lányom hajlandó volt rá (kemény 6 hét!).

Akkor is úgy tudtam csak a mellem miatt, hogy anatómiai párnán feküdt a lányom és úgy fogtam/tartottam oda.

2011. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én végig ülve,mert kb 1,5 hónapomba telt,mire oldalra fordulva tudta aludni... :(
2011. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ülve, szopipárnával a derekam körül, és a karom alatt.

Nekem nagyon nehezen ment a lefekvés-felkelés, így nekem az ülés volt kényelmesebb.

2011. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Második vagyok:nem semmi hogy hogy meg nem szenvedtétek:(mire hazajöttünk (5 nap) a kórházból már szinte semmi bajom nem volt..akkor szerencsésnek mondhatom magam:)mert én nem szenvedtem annyit mint sajnos ti:((
2011. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig ülve szoptattam. Kb 2 hétig fájt a hasam és nem volt jó oldalt feküdni. Utána meg nem éreztem kényelmesnek. :)
2011. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hétig szoptattam csak, az elején fekve, de nem volt kényelmes, aztán ülve, mert már az is ment, aztán hintaszékben, kényelmesen hátradölve. Kitartás!
2011. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ülve, már a kórházban is, nekem csak úgy volt kényelmes. illetve csak úgy tudtam.
2011. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből ajánlom a szopi párnát.Nekem beteg lett műtét után a babám,és 3 óránként járhattam szoptatni. egy kis sámli volt az inkubátor mellett arra kellett rákuporodni. Én hülye első 2 nap nem mertem levinni a szopipárnát, mert olyan szigorú volt ott a bejárás,át kellett öltözni, fertőtleníteni a kezed stb... Aztán a dokinénit megkérdeztem, hogy hozhatnám-e. Hát áldás, a mai napig 4,5 hós a fiacskám mai napig azzal szoptatom. A derekamra kötöm, ő elnyúlik rajta szopi közben, és után is:-). Mind a ketten imádjuk.
2011. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!