Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kislányom felállt 8,5...

Ha a kislányom felállt 8,5 hósan kapaszkodva, mikortól várható, hogy kapaszkodás nélkül meg tud állni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, az én lányom kb 7hós kora óta áll, ágy mellett lépeget, mindjárt 1éves, mégsem akarja elengedni a segédleteket. Van aki meg 7hósan feláll és másnap szalad. Erre nincs szabály.
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi...akkor még várok türelemmel :-D csak azért kérdeztem, mert annyit esik-kel szegényke, jobb lenne ha már meg tudna állni egyedül is és nem esne ennyit. Persze mellette vagyok amennyit csak tudok, de így is vannak esések.
2012. jan. 16. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek most épp a szeme alatt lila, pedig látod már áll egy ideje.De esni is meg kell tanulni, én úgy vagyok vele, h amennyit el tudom kapni, azt megteszem, a többi tapasztalat:-)
2012. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, a lányom 6 hósan állt fel először kapaszkodva, a minap lett 8 hós és már sokszor elengedi a kapaszkodót, megáll 5-10 másodpercre, aztán lecsücsül vagy eldől, mint az ólajtó. Szörnyűséges. Anno a fiam szintén 6 hósan állt fel, de csak 10 és fél hósan engedte el a kapaszkodót, 11 hósan járt egyedül. Én már nagyon várom, hogy a lányka is stabilan járjon, mert iszonyú nagyokat esik így. Ráadásul az enyém nem is mászik, csak forogva közlekedik vagy kúszik, ha nagyon muszáj.
2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
még kb fél év...
2012. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónaposan állt fel, kb.10,5 hónaposan kezdte elengedi a kapaszkodókat. És az annyira megtetszett neki, hogy most pár napja el is kezdett egyedül lépegetni. Jövő héten lesz 11 hónapos.
2012. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hósan kezdett bútorokba kapaszkodva menni, de csak 16 hósan indult el egyedül. Még kézen fogva sem volt hajlandó addig. Hátránya, hogy hidegben nem igazán tudtunk játszóterezni (négykézláb ugyi), előnye, hogy sosem esett és rögtön teljesen stabilan kezdett járni.
2012. jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Tényleg nagy eltérések vannak...hát ebből nem tudok következtetést levonni :-)

2012. jan. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!