Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kötitek le 3 hónapos...

Hogyan kötitek le 3 hónapos babátokat, ha szinte egész nap nem alszik?

Figyelt kérdés
Kislányom egész jól elvan egyedül egy ideig, csak hamar megunja a játékait és elkezd nyügösködni
2012. jan. 16. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok az elsőnél még én is rá áldoztam minden percem aztán 4 évig nem csinált semmit nélkülem se játék se alvás de még evésnél meg a wc-n is ott ülhettem vele, a másodiknál bár nehéz megállni hogy ne gügyögjek vele egész nap mert a nagy oviba van, de mégsem teszem mert ezt nem akarom még egyszer eljátszani. Persze nem törvényszerű hogy ilyen lesz de van hogy inkább csak távolról gyönyörködöm benne, és nézem hogy elvan a sok színes dologgal a járókában:)
2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem elvan a játszószőnyegen egy jódarabig. Imádja a rezgő pihenőszékét és abból nézi a tv-t. Leköti a fények meg már szerintem látja is rendesen. Nem hagyom hogy órákig benne legyen, de amíg a házat összedobom addig ott van. vagyis időközönként váltom, meg van wingboo hintája is azon is játszatom, de azt csak felügyelet mellett. de a közben is mondjuk mellé ülve tudok pl krumplitpucolni, mert rá lehet kötni. a pihenőszék pedig mint egy autósülés abban fixen benne van. Viszont bármennyire is kényelmes ne hagyd hogy sokáig nélküled legyen. Én pl kifejezetten imádom, hogy 4 hónapos a lányom és 1 hónapja szeremes belém:) Csak nálam nyugszik meg, ha kimegyek a szobából és észreveszi (nyilván nem cipelem a budira) akkor dünnyög. Én élvezem hogy olyannyira kitüntetett személy vagyok a számára mint amennyire ő az enyémre. Neki elég ha egy légtérben vagyok vele, vagy ha másik szobában vagyok akkor hangosan beszélek hozzá, hogy tudja, hogy ott vagyok. Nekünk az első időszakokban a rezgő pihenőszék oldotta meg a karban tartós problémát, mert nem tudtam semmit se csinálni nélküle, de 2 hetes korában megvettük és nagyon bevált. Most hogy lassan kinövi egy elektromos hintán gondolkozok, csak egy olyan tetszik ami kicsit értékesebb darab így abban az esetben veszem azt meg, ha eldöntjük a párommal, hogy biztosan lesz-e néhány hónap múlva a következő picur. mert az 9 kg helyett 1 kgig jó...kicsim 4 hónaposan majdnem 8 kg...
2012. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 kg :D (jah az elmaradt hogy a következőhöz az orvosi áldást már megkaptuk, csak közben ki kell számolni, hogy mikor hogyan fogok államvizsgázni)
2012. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kerria ***** válasza:

Továbbra is így tudok válaszolni:


"Kérdező: látod én is hasonló cipőben járok. Mi vettünk neki pihenőszéket, így folyamatosan ott van ahol én...."

Tehát a válaszom a hogyan kötitek le- kérdésedre pihenőszékkel, mert onnan folyamatosan lát engem...és az leköti.

2012. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!