Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szórakoztatjátok 3...

Hogy szórakoztatjátok 3 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére jól elszórakoztatja magát :) nagyon hosszú ideig képes nézegetni az öklét, vagy jól összekuporodik és a lábfejét :) (ezért is kap színes, mintás zoknikat) Mindenféle színes-nagy-csörgő-zörgő játékot szeret, ezekkel is jól elvan. De azt szereti a legjobban, ha a 2 éves nővérkéjével mellette játszunk, mondókázunk, mesét olvasunk - ilyenkor Ő is nagyon figyel.

Pelenkázáskor és fürdetéskor mindig cirógatom, csikizem, "belefújok" a hasába, nyakába, ilyenkor kapom a göndör kacajokat.

2012. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyém már 1 éves lesz.De ilyen korban sokat vágtam neki a fejeket, táncoltam neki, és énekeltem.Mutogattam neki érdekes dolgokat, színeseket, hangosakat! :) Nejlon zacskót zörgettem, kiürült popsikenőcs tégelybe rizst raktam és azt ráztam.Mondjuk nagyon sírós volt, ezért mindig ki kellett találnom valamit.Vettünk játszószőnyeget is, arra lefeküdtünk ketten és néztük a lelógó állatkákat, nyomkodtam rázogattam neki őket.

Elvoltunk! :)

2012. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!