Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és...

12 hetes kismama vagyok és eddig rendszeresen táncoltam, mióta megtudtam, hogy babát várok azóta hetente 1x itthon táncolok egy negyed órácskát viszont félek ezzel ártok a babának?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam utána, hogy ez mennyire ártalmas a babának és megijedtem ugyanis sok helyen olvastam, hogy kerülni kell az ún. "ugrálósabb" táncmozdulatokat de nálam előfordult ilyesmi és gyakran eléggé kifulladtam már egy jó negyed óra után és abba is hagytam a táncot. Ezzel ártottam valamit a babának?? Segítsetek, nagyon megijedtem :(
2011. febr. 12. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy ártasz ! Heti többször is táncolhatsz nyugodtan, kell a folyamatos testmozgás. Az ugrálós részek helyett iktass be valami mást.
2011. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!