Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc időtöltésetek...

Mi a kedvenc időtöltésetek anyukák?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Házimunka. Őrülten hangzik, de mióta anya vagyok, megszerettem.
2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem a kedvenc időtöltésem 22 hónapos kislányom :)


szeretek sütögetni mostanában, tegnap például kitaláltam hogy én kürtőskalácsot fogok sütni,.férjem asztalos így csinált fából hengereket amire feltekertem a tésztát és kisütöttem nagyon fincsi volt :)


a másik kedvenc időtöltésem mostanában a frizura és smink nézegetés a youtubon, igyekszem vmi újat felmutatni magamon próbálom magamat kordában tartani ..


másik kedvenc időtöltésem,kicsit takarítás mániás vagyok ha kell ha nem mindig csinálok vmit..


és utolsósorban a bicajozás!

felpattanunk a bringára a lánykámmal már ha nincs minusz odakint és megyünk átszeljük a várost, imád hátul ücsörögni nekem meg legalább mennek le a kilók :))


és neked mi a kedvenc időtöltésed kedves kérdező??

2012. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyanra gondolsz, amiben a gyerek is részt vesz?

Rajzolgatás, festegetés, gyurmázás, mese olvasás, homokozás...

Egyedül: alvás, olvasás, kreatív hobbi...

2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én kedvencem a bicajozás,olvasás,szotyizás.Szeretem még nézni a viasat history,discovery stb.csatornákat.

2012. jan. 16. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:

:)alvás..vagy csak lesni ki a fejemből..:)

Próbáltam már olvasni is,mert a babám születése előtt rengeteget olvastam..de azóta,mire kinyitom a könyvet,a kicsikém tuti felébred..úgyhogy csak bambulok kicsit...

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sorozatokat nézek: csk1, kóreai sorozatok(kirház titka, painter of the wind...) odaát, vampirediaries.

Olvasok: W. Fable, L.K.Hamilton,

"tanulok", szeretek főzni, sütni(most is házi pitét eszek, mert eszembe jutott sütöttem egy adagot)

2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádom a tudományos csatornákat, néha egy sorozat (Monk pl.), olvasni, a nagylányommal közös program a kicsi nélkül, jóga, torna...de a mozit most nem kívánom, pedig a terhesség előtt-alatt szerettem. Takarítani nagyon szeretek, meg fertőtleníteni, és a babának főzni.
2012. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az állataimat ellátni, vagy csak nézegetni őket, kint tenni-venni körülöttük az udvaron. Hihetetlen, mennyire feltölt energiával. Szerintem már becsavarodtam volna nélkülük...

Amúgy sokat olvasok, általában szoptatás közben.

2012. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz mikor van egy kis szabadidő a gyerektől akkor:1 alvás,2.zone reality babás műsornézés,3.meleg vízben elterülni és pihenni babamagazint olvasni közben!
2012. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!