Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek babalátogatóba...

Mit vigyek babalátogatóba második gyerekeseknek?

Figyelt kérdés

Nemsokár autazom Magyarországra, és két barátnömnek is lesz/lett még egy ugyan olyan nemü babája. (mindegyik lány)

Az egyiknél 2 év a másiknál másfélév korkülömbség van/lesz.

Nem szoktunk nagy ajándékozást csinálni csak mikor a baba megérkezett, én is és ök is adtak ajándékot. (én is a második lányunkat várjuk és nálunk is csak másfélév külömbség lesz).

Most viszont nagy bajban vagyok mit vigyek az apróságoknak.

Mindegyiknek nagy csalájda is van, vagy is a rokonoktól is mindent megkapnak.

Ruhát így semmi képpen sem tudok vinni. Játék mindegyiknek minden megvan a tesótól.

Kozmetikumokat a babának nem szeretek vinni, mert mi is kaptunk jhonsonos dolgokat amiket soha nem használtam, egy másiktol meg kipirosodott a babám böre.

Pelenka megint az a kérdés mit használnak, mi vált be nekik.

Na de akkor mit?



2012. jan. 17. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kerdezd meg minek orulnenek... nem kell hogy meglepi legyen
2012. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha anyukának vennél valamit? Ez most jutott eszembe. Én biztos értékelném, ha valaki nem felesleges babacuccot hozna, amit soha nem használok, hanem nekem meglepit :) Főleg, ha semmire nincs szüksége a babának, mert minden van.
2012. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pelenkatortát készítettem látogatóba. Igazi pelenkákból.


Gyönyörűséges lett.

Csomagoltam még hozzá a baba nevére szóló bodyt, egy rágókát és egy kis zoknit.


és egy nagyon gyönyörű szatént masnival összekötöttem.


Nagy volt a rikogatás a szülők és nagyszülők részéről amikor átadtam.

Hasznos és mégis szép, ízléses ajándék.


Ha gondolod linkelhetek róla képet.

2012. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet venni ajándékkártyát a Brendonban. Akármilyen összeget rá lehet tölteni és ők azt vesznek belőle, amit akarnak. Nekem sokszor hoztak pelenkát, Pampers Premium Care-t, az tuti jó pelenka, nagyon örültem neki! :-)
2012. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kösszi, mindgyik jó ötlet.


szivesen megnézem a képedet a pelenka tortáról.


ajándék utálványra én is gondoltam csak nem brendonba de az még jobb. én valami c&A -ra gondoltam, mert ott a nagynak is tud venni, de brendon sem rossz.


és anyukának ajándék sem rossz. az talán ami eléggé tetszik. de hogy mit.....

2012. jan. 17. 08:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigyél pelenkát, pampers vagy libero, ezek közül szinte minidg jó valamelyik. Én ajánlom neked a pampers premium care pelust, drágább mint a többi, ezért nem biztos hogy Ők, ha nem engedi az anyagi helyzetük, ezt a fajtát veszik, de a pelenka mindig jól jön. Pláne ahol 2 gyerkőc van! Hidd el sokat számít! Szülőknek egy kis gyümölcslé és bon-bon. Én ezeknek örültem nagyon! Ja, és popsitörlő kendő!!!! Az mindig kell! Abból vegyél sensitiv-et válassz. Így biztos nem tudsz mellé fogni.
2012. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Te minek örülnél? Kérdés, mit szeret az anyuka. Én például szeretem a különböző szépségápolási termékeket. A parfümöt mondjuk most annyira nem. De minden mást igen. Vagy esetleg egy szép sálat, én azokat is imádom. Vagy valami felső vagy fülbevaló, baba ételes szakácskönyv. Nehéz tanácsot adni, te ismered, te tudod miket szeret.

A fehér Pampers az tényleg jó amúgy. Na, annak én is örülnék.

2012. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
van a brendonban de a jyskben olcsóbb olyan képkeret amibe egyik felére képet kell tenni a másikba meg bele lehet nyomni a baba kezét vagy lábacskáját, én ilyet kaptam a nagynál a picinek már én vettem, nagyon örültem neki. a jyskes van nekünk a nagy gyerek tele is ragaszthatja matricával a keretet az is van hozzá, a gipsz pedig már benne van kiformázva egy zacskóba még csak maszatos se lesz a baba mert nem ragad le kell venni a fóliát kéz belenyom és hagyni megszáradni. Anyukának pedig az Alexandrában vannak pici idézetes könyvek kislányokról, kisfiúkról, stb sok féle van én imádom olvasgatni a kisfiús idézeteket, mindig megkönnyezem őket:)
2012. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a pelenkának örültem a legjobban
2012. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a pelusra és popsitörlőre :-) Persze elég fantáziátlan ajándék, de ez az aminek sztem mindig örül az ember!

Mondjuk attól is függ, milyen az anyagi helyzetük. Ha nem élnek túl fényesen, akkor tuti nyerő a pelus, vagy egy ajándékutalvány (de azért olyan boltba szóljon, ami van a közelükben...).

Viszont ha jobban élnek, akkor vehetsz valami "felesleges" de jópofát is.

Mi is adtunk már ismerősnek olyan készletet amivel a baba kézlenyomatát lehet gipszbe önteni (vagy a talpacskáját...). Szerintem is jópofa.

2012. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!