Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok nagyon rövid idézetet...

Tudtok nagyon rövid idézetet ami a gyermekről szól?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék,amiben benne van hogy imádjuk,ő a mindenünk,az életünk...stb.Pár szó is elég lenne.Igazából azért kellene,mert tetoválást csináltatok,és a fele az egy "szöveg"lesz,de inkább csak pár szót szeretnék,de nem tudom mi legyen az.Van ötletetek?Esetleg olyan anyuka akinek van tetoválása,és a gyermekével kapcsolatos "szöveg"vagy szó van rajta?Fiam van,a nevét mindenképp szeretném ha benne lenne.
2012. jan. 17. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ijenre gondolsz....de van egy régi kedvencem. Leirom hátha ihletet kapsz.... Nagyon friss az élmény, alighogy születtem, apukám anyukám irjatok hejettem. Ne sokat csak annyit, eggyel több a létszám. Majdha szeretni kell, gondoljatok énrám.
2012. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,ez nagyon szép :) de tényleg nem ilyenre gondoltam,vagyis jó lenne,ha sokkal rövidebb lenne,de azért köszi :)
2012. jan. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!